Podziękowania

Hrubieszów Chcemy podziękować wszystkim wrażliwym i życzliwym osobom – ludziom Wielkiego Serca, którzy udzielają nam tak ważnej pomocy, osobom prywatnym, znanym nam i nieznanym, firmom i instytucjom.

Reklamy

***

DO WSZYSTKICH ANIOŁÓW – LUDZI DOBREJ WOLI O WIELKIM SERCU!

Reklamy

„JEDYNIE PRAWDZIWY CZŁOWIEK
ZAUWAŻA POTRZEBY INNEGO CZŁOWIEKA,
JEDYNIE CZŁOWIEK WIELKIEGO SERCA,
WYCIĄGA DŁOŃ, POMOCNĄ DŁOŃ…”

Chcemy podziękować wszystkim wrażliwym i życzliwym osobom – ludziom Wielkiego Serca, którzy udzielają nam tak ważnej pomocy, osobom prywatnym, znanym nam i nieznanym, firmom i instytucjom. Tym, którzy potrafią być z nami w tych najcięższych dla nas chwilach. Wszystkim darczyńcom, dla których nasz los nie jest obojętny i nie pozwalają zostać samemu w tak trudnym momencie. Naszej całej rodzinie, która odczuwa ból razem z nami, a zarazem znajduje siły, by nas wspomagać i być jak najbliżej nas w każdej chwili naszego załamania.

Przede wszystkim jednak bardzo dziękujemy za Wasze modlitwy o odzyskanie zdrowia dla Laury, jednakże prosimy o nie w dalszym ciągu. Tylko Wola Boża, wstawiennictwo świętych i wasze modlitwy dają nam cierpliwość i wiarę, która pozwala zmierzyć się z tak trudną sytuacją i bolesną chorobą.

Dziękujemy również osobom, które dobrowolnie wpłacały pieniążki na Stowarzyszenie, do którego należy Laurka, a także wszystkim ludziom odpisującym swój 1% podatku na leczenie naszej Córeczki. Wszystkie te dary w postaci wsparcia duchowego, jak i finansowego były i są nam bardzo niezbędne w pokonaniu lęku i cierpienia, jakie niesie za sobą choroba dzielnej Laury, a także umacnia w nas wiarę w lepsze jutro.

Wszystkie osoby, które chcą pomóc Laurze mogą przekazać swój 1 % podatku z rocznego rozliczenia PIT.

Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi w Lublinie
nr KRS 0000199199

Koniecznie z dopiskiem w rubryce uwagi bądź obok numeru KRS – dla Laury Szala!

Rodzice Laury

***

Od redakcji:
Wszelkie dane niezbędne do przekazania Laurze 1 % podatku zostały dodane do listy beneficjentów, która podlinkowana jest do banera „PRZEKAŻ 1 %” (lewy górny róg LubieHrubie).

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010