22 maja 2024

Policjanci poszukują świadków zdarzenia

Policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło w nocy z 7 na 8 sierpnia 2011 roku w godzinach pomiędzy 23:30 a 2:00 przy ulicy Wyzwolenia w Hrubieszowie na moście kabłąkowym. Tej nocy kilka minut po godzinie 2:00 załoga karetki pogotowia wracając z wizyty u pacjenta, zauważyła leżącego na jezdni rannego mężczyznę, który nieprzytomny trafił do szpitala.

Policjanci poszukują świadków zdarzenia do którego doszło w nocy z 7 na 8 sierpnia 2011 roku w godzinach pomiędzy 23:30 a 2:00 przy ulicy Wyzwolenia w Hrubieszowie na moście kabłąkowym.

Tej nocy kilka minut po godzinie 2:00 załoga karetki pogotowia wracając z wizyty u pacjenta, zauważyła leżącego na jezdni rannego mężczyznę który nieprzytomny, z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Według wstępnych ustaleń ostatni raz mężczyzna widziany był na stacji benzynowej przy ulicy Wyzwolenia, a następnie zamierzał udać się w kierunku swojego domu w miejscowości Moroczyn, do którego nie dotarł. Policjanci ustalają, co wydarzyło się w podanym powyżej przedziale czasu.

Apelujemy do wszystkich osób, które mają wiedzę na ten temat o kontakt w Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie, Tel. 84-696-62-10 lub 997. Każda informacja może być pomocna do wyjaśnienia prowadzonego w tej sprawie śledztwa.

***

KPP w Hrubieszowie
(E.K.)