Powiatowa Gimnazjada – drużynowy tenis stołowy

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

6 stycznia w hali HOSiR, w pierwszym dniu Festiwalu Tenisa Stołowego, odbył się powiatowy turniej drużynowej Gimnazjady w tenisie stołowym, w którym rozegrano 100 gier (78 indywidualnych oraz 28 deblowych). Do etapu rejonowego awansowały: wśród dziewcząt – zespoły Jedynki i Mircza, wśród chłopców – Werbkowice oraz Staszic.

***

KOMUNIKAT
POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM – drużynowa
HRUBIESZÓW dn. 6.01.2010 r.

DZIEWCZĘTA

1. Gimnazjum nr 1 Hrubieszów opiekun: Pachla Andrzej
w składzie : Wójcicka Marta , Wójcicka Dorota

2. Gimnazjum Mircze opiekun: Majdanik Robert
w składzie : Paluch Alicja, Nawój Katarzyna, Martyniuk Aleksandra

3. Gimnazjum Uchanie opiekun: Jarocha Wojciech
w składzie : Ciężka Justyna, Mazur Agata, Mazur Natalia

4. Zespół Szkół Kryłów opiekun: Kłoda Agnieszka
w składzie: Dąbrowska Anita, Wandiuk Magda

5-6. Zespól Szkół nr 2 Hrubieszów opiekun: Krawczuk Zbigniew
w składzie: Lewandowska Joanna, Szumiata Marta, Kaczoruk Karolina

5-6. Zespól Szkół Werbkowice opiekun: Kaczoruk Jarosław
w składzie: Drewniak Aleksandra, Wyskiel Katarzyna, Skindzier Natalia

7. Gimnazjum Trzeszczany opiekun: Chwedczuk Zygmunt
w składzie: Ciężka Anna, Hordyj Dorota

CHŁOPCY

1. Zespól Szkół Werbkowice opiekun Kaczoruk Jarosław
w składzie : Karpiuk Kamil, Sus Przemysław

2. Zespól Szkół nr 2 Hrubieszów opiekun: Krawczuk Zbigniew
w składzie : Drop Adam, Kowalczuk Patryk, Skawiński Daniel

3. Gimnazjum nr 1 Hrubieszów opiekun: Pachla Andrzej
w składzie : Dyrda Krystian, Gubała Wojciech, Łopocki Michał

4. Publiczne Gimnazjum Trzeszczany opiekun: Chwedczuk Zygmunt
w składzie : Fila Karol, Gryn Tomasz
5-6. Zespół Szkół Kryłów opiekun: Kłoda Agnieszka
w składzie : Stecko Paweł, Baran Paweł

5-6. Zespół Szkół Przewodów opiekun: Byra Andrzej
w składzie : Syty Patryk, Woś Krzysztof, Bukowski Tomasz

7-8. Gimnazjum Mircze opiekun: Majdanik Robert
w składzie : Polak Łukasz, Małyszek Szymon, Różański Dominik

7-8. Zespół Szkół Publicznych Moniatycze opiekun: Majdanik Robert
w składzie : Jaworski Łukasz, Zając Bartłomiej, Jaworski Marek

9-10. Gimnazjum Uchanie opiekun: Jarocha Wojciech
w składzie : Niewiadomski Dawid, Małyszek Szymon, Różański Dominik

9-10. Zespół Szkół Horodło opiekun: Kamień Mirosław
w składzie : Łopatiuk Mateusz, Barczuk Marcin, Skoczylas Mateusz

Rozegrano 100 gier (78 indywidualnych oraz 28 deblowych).

Awans uzyskały szkoły z miejsc 1-2.

Zawody rejonowe odbędą się w Hrubieszowie w dniu 8.01.2010 r., rozpoczęcie gier o godz.10.00.

***

Sędzia główny:
Krawczuk Zbigniew

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009