Próba za nami – czekamy na wyniki!

Wiele hałasu o nic? Porażka? Jak ocenić te trzy dni, trzy egzaminy? Teraz można gdybać, wiedzieć na pewno będziemy za kilka dni, po otrzymaniu wyników.

Reklamy

br />Zdania jak zawsze są podzielone, przeważają jednak optymistyczne nastroje wśród maturzystów, wielu jest zadowolonych ze swoich wyborów i częściowych wyników. Portal Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zawieszał się kilka razy w ciągu ostatnich dni, a Gazeta Wyborcza znikała z kiosków szybciej niż zwykle – zarówno na stronie jak i w gazecie można było znaleźć klucz odpowiedzi do zadań.

Sprawdziliśmy się, wiemy mniej więcej co powtórzyć, na co zwrócić większą uwagę przed egzaminem właściwym, do którego zostało pół roku, czas ten należy zdecydowanie intensywnie wykorzystać. Ponieważ ktoś może zrobić nam złośliwego psikusa i ułożyć trudniejsze pytania. Takie myśli pojawiły się w niejednej głowie.

Zapraszam do dyskusji na temat matur próbnych. Napiszcie co Was zaskoczyło pozytywnie, a co negatywnie, co było trudne, a co banalne? Może wydarzyło się coś zupełnie niespodziewanego i nieoczekiwanego. Jak podeszliście do tego egzaminu? A wreszcie jak oceniacie swoje możliwości przed majem?