Reportaż o hrubieszowskim przedszkolu w TVP Lublin

W sobotę 20 kwietnia 2019 r. w TVP Lublin odbędzie się emisja programu o hrubieszowskim Niepublicznym Przedszkolu „Mamy Siebie”.

Reklamy

 

Drodzy mieszkańcy Powiatu Hrubieszowskiego, pragniemy poinformować, że w sobotę 20 kwietnia 2019r. o godz. 18.50 w TVP Lublin odbędzie się emisja programu informacyjnego o naszym Niepublicznym Przedszkolu „Mamy Siebie”. Inicjatorem wizyty ekipy telewizyjnej w naszej placówce była pani Maryla Symczuk Starosta Powiatu Hrubieszowskiego, której składamy serdeczne podziękowania, ponieważ gdyby nie Ona, to nie byłoby tego programu o nas.

Podziękowania również składamy firmie HUGO YORCK, która za pośrednictwem TVP Lublin,  przekazała dzieciom z naszego Przedszkola materiały edukacyjne oraz zabawki.  Ten miły gest miał miejsce w dniu 11 kwietnia 2019r. Dzięki uprzejmości  redaktora Grzegorza Kuny i TVP Lublin został nagrany krótki reportaż o funkcjonowaniu naszego Przedszkola finansowanego przez Miasto Hrubieszów, a mieszczącego się w budynku Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno- Wychowawczych należącego do Starostwa Powiatowego.

Jeszcze raz składamy wszystkim najszczersze wyrazy wdzięczności oraz  życzymy zdrowych, spokojnych Świat Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnej atmosferze.

 

Stowarzyszenie Mamy Siebie

 

(fot. NPS)