Rewia na lodzie

HrubieszówLublin

Reklamy

Dzieci z klas IIIa, IIa, Ib, IVa i b oraz Va Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie bawiły się w dniach 21 i 22 kwietnia 2009 roku na fantastycznie przygotowanej rewii na lodzie opowiadającej historię Calineczki.

Występ odbył się w hali „GLOBUS” w Lublinie. Dzieci pojechały tam autokarami pod opieką pań: M. Piątkowskiej-Mazurek, J. Kasprzak, J. Łaty. A. Olejarz, B. Drewnik, D. Sędłak, K. Stepaniuk, B. Lichoń-Fabrowskiej, A. Wajczuk, D. Rezler, A. Pirogowicz, A. Pękowskiej oraz A. Lipian.

Artyści z Moskwy tańczyli jedyną w swoim rodzaju rewię na lodzie. Podczas spektaklu na lodowisku zaprezentowało się aż 40 wykonawców w barwnych kostiumach. Kostiumy olśniewały swoim przepychem i pomysłowością. Fantazyjnie opracowana choreografia nie pozwoliła młodym widzom odwrócić uwagi od wydarzeń rozgrywających się na lodowej tafli.

Zachwycone oczy widzów śledziły akrobacje i figury taneczne wykonywane z niezwykłą łatwością przez młodych artystów. Szczególną sympatię wzbudziła maleńka Calineczka. Uczniowie wracali oczarowani niezwykłym występem.

info i foto
SP nr 2 w Hrubieszowie

zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009