18 czerwca 2024

Rodem z Hrubieszowa – Piotr Kitliński – otrzymał Medal Prezydenta Miasta Lublin

Urodzony w Hrubieszowie Piotr Kitliński, z a wybitne osiągnięcia trenerskie i działalność w lekkiej atletyce, otrzymał Medal Prezydenta Miasta Lublin.

Reklamy

W dniu 5 stycznia 2023 roku, w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, odbyła się uroczystość podsumowania roku sekcji pływania i lekkiej atletyki AZS UMCS Lublin.

Za wybitne osiągnięcia trenerskie i działalność w lekkiej atletyce, Medal Prezydenta Miasta Lublin otrzymał Piotr Kitliński – złoty i srebrny medalista Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych w biegach średnich w barwach Unii Hrubieszów. Po studiach mieszkaniec Lublina i jak widać – Jego zaangażowanie i działalność jest zauważalna w tym wojewódzkim mieście.

Reklamy

­

Na dyplomie przeczytamy:

Reklamy

W uznaniu za zasługi na rzecz lubelskiego sportu oraz upowszechniania kultury fizycznej wśród społeczności akademickiej z podziękowaniem za wieloletnią działalność trenerską służącą rozwojowi pasji i umiejętności młodych zawodników a także wkład w promocję Lublina na arenie krajowej i międzynarodowej.

Pan Piotr Kitliński

Otrzymuje

Medal Prezydenta Miasta Lublin

Podpisał Prezydent Miasta Lublin

dr Krzysztof Żuk

***

Piotr Kitliński:

– Cieszę się, że moja praca jest dostrzegana i dość często wyróżniana, co motywuje do dalszych ambitnych działań. Więc dziękuję za już i przystępuję do dalszych wyzwań, jakie stawia rok 2023. Jednocześnie dziękuję za pamięć o mnie z okazji 100 – lecia hrubieszowskiego sportu i otrzymania z tej okazji honorowego medalu.


Opracował – mak

Foto – archiwum P. Kitlińskiego


Zobacz też:

Charytatywny turniej dla Iwonki

Charytatywny turniej dla Iwonki


Zerknij na Instagram →