14 czerwca 2024

Rozpędzony Ambu-Lans! Wkrótce premiera nowego teledysku

Łukasz Worobel wraz ze swoim muzycznym projektem nie zwalnia ani na chwilę. Dosłownie pędzi na sygnale. Tym sygnałem są dźwięki nowego utworu, którego telewizyjną premierę będziemy mogli obejrzeć już w sobotę 3 października o godzinie 10:00 w programie Vipo Disco Hity na Polo Tv.

Reklamy


Wydawcą Ambu-Lansu jest niezmiennie Wydawnictwo Muzyczne Folk, którego znamy także jako opiekuna hrubieszowskiej kapeli „Strych”.

Nowy utwór nosi tytuł „IDEALNA”. Łukasz jest autorem tekstu i muzyki, oczywiście również śpiewa. Nagranie i aranżacja została zrealizowana w studio znanego w branży muzyki dance producenta Noizz Bros, spod rąk którego wychodzą hity takich artystów jak Marcin Siegieńczuk, Power Play, czy Weekend.

Reklamy

Do tej pory w wideoklipach Ambu-Lans pojawiały się: Warszawa, Szczecin, polskie morze. Tym razem Łukasz Worobel zabrał ekipę filmową w nasze strony. Historię „Idealnej” artysta osadził w pięknych okolicach Bełżca i Suśca.

To nie koniec niespodzianek związanych z naszym regionem, ponieważ główną rolę w teledysku zagrał hrubieszowianin Patryk Jagiełło wraz z Agatą Harbuz z Tomaszowa Lubelskiego. Tym samym Ci młodzi ludzie rozpoczęli swoją przygodę z modelingiem, a być może i z aktorstwem.

Reklamy

W imieniu Ambu-Lansu i jego ordynatora – Łukasza Worobla serdecznie zapraszamy do obejrzenia premiery teledysku.

Datę premiery klipu zaplanowano na 3-10-2015 o godz. 10:00 w Polo Tv. Kolejne premierowe emisje przewidziane są w takich stacjach jak Disco Polo Music (Polsat), Discostacja (ITV), Power Tv, a także na kanale YouTube.com.  

Patronat nad nową produkcją objęli: dwutygodnik Disco Polo Mix dostępny w każdym kiosku, oraz serwis internetowy disco-polo.info. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej video-zapowiedzi.

Przypomnijmy, że artysta jest w ścisłym finale ogólnopolskiej trasy koncertowej DISCOpolowanie i już 7-11-2015 wystąpi w wielkiej gali finałowej relacjonowanej w Polsacie oraz Disco Polo Music.