15 czerwca 2024

Ruch – Relaks – Radość

Hrubieszów

Reklamy

21 marca w Hali Sportowej przy SP nr 2 odbył się drugi turniej sportowo rekreacyjny przedszkoli pod hasłem Ruch – Relaks – Radość. W zawodach o Puchar Hrubcia wzięły udział dzieci oraz dorośli.

***

Reklamy

Na początku wystąpił zespół taneczny F.T.F z Gimnazjum Powiatowego PRZY Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie. Zespół ten zaprezentował układ taneczny z kijami do unihokeja.

Reklamy

Następnie Przemek Szumiata wykonał pokaz Free Style, czym wprawił w zdumienie zgromadzoną publiczność.

A później zaczęło się !!!

Najpierw przedszkolaki zaprezentowały się w konkurencjach sportowych, następnie drużyny dorosłych zaśpiewały piosenki dotyczące nazw drużyn: Shrek, Mały Książę, Kubuś Puchatek, Pszczółka Maja. Potem dorośli rozpoczęli rywalizację, która przerodziła się z niezwykle zaciętą walkę.

Najistotniejsze jest to, że sprawdziła się formuła zawodów – był ruch, była radość i był relaks. Punkty do konkurencji stały się jedynie dodatkiem do świetnej zabawy.

Końcowa tabela punktów przedstawia się następująco:
I Przedszkole Nr 1: 78 punktów
II Przedszkole nr 2: 63 punkty
III Przedszkole nr 3 62 punkty
IV Przedszkole nr 5: 60 punktów

SPONSOREM TURNIEJU BYŁ MARKET TESCO.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc Jolancie i Grzegorzowi Głowaczom, Beacie Tomaszczuk i jej wolontariuszkom z Zespołu Szkół Nr 1. A także firmie Alplast, Kasie SKOK Stefczyka, firmie Buczak – Przewozy raz Sklepowi Teletechnicznemu Cyba System.

***

Info i foto:
UKS „Grześ”

zobacz zdjęcia »