18 kwietnia 2024

Ruszył kurs samoobrony „Bezpieczna kobieta”. W zajęciach uczestniczy 50 pań

Pierwsze spotkanie w ramach kursu samoobrony dla Pań „Bezpieczna Kobieta” odbyło się wczoraj w Hrubieszowie. Kolejną edycję tego projektu prewencyjnego otworzył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie podinsp. Mirosław Kiecak. Do zajęć przystąpiło blisko 50 kobiet.

 

Wczoraj w hali sportowej Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno Wychowawczych w Hrubieszowie odbyły się pierwsze zajęcia w ramach kursu samoobrony dla Pań pod hasłem „Bezpieczna Kobieta”.

Uroczystego otwarcia szkolenia dokonał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie podinsp. Mirosław Kiecak, życząc wszystkim uczestniczkom dużo wytrwałości w podjętym wyzwaniu  i bezkontuzyjnych ćwiczeń. Do kursu przystąpiło blisko 50 uczestniczek.

Organizatorem kursu samoobrony jest Komenda Powiatowa Policji  w Hrubieszowie oraz Urząd Gminy w Hrubieszowie. Zajęcia dla uczestniczek są bezpłatne i odbywać się będą raz w tygodniu  w poniedziałki o godzinie 19:00. Kurs potrwa od 23 marca do 18 maja bieżącego roku. Zajęcia prowadzi Pan Arkadiusz Hawryluk z Centrum Samoobrony KRAV – MAGA.

Cieszymy się, że to przedsięwzięcie prewencyjne z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

 

 

źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)