19 lipca 2024

Skafander nr 7: Juwenalia i nowa Miss

Siódmy numer gazety akademickiej „Skafander” jest już dostępny. Gazeta po raz pierwszy na swoich łamach prezentuje nową Miss Skafandra. Została nią w tym roku uczennica zamojskiego „Ekonomika”, Justyna Książek. W gazecie relacja z dekoracji laureatek konkursu oraz wywiad z tegoroczną Miss.

Reklamy

 

Z tematów stricte akademickich w nowym wydaniu znajdziemy: podsumowanie zamojskich juwenaliów, tekst o maskotce PWSZ Trybiku, relacja z wyjazdu Studenckiego Koła Diagnostów Samochodowych czy zaproszenie na Dzień Turystyki Aktywnej. Gazeta udokumentowała także wizytę w Zamościu światowego specjalisty od autyzmu Rauna Kaufmana.

Ponieważ mijający miesiąc był naznaczony juwenaliami, ale także był czasem matur, w „Skafandrze” możemy przeczytać o tym, co maturzyści sądzą o tegorocznych egzaminach.

Reklamy

W cyklu „Pasje uczniów” została zaprezentowana Beata Biała, uczennica zamojskiego „Rolniczaka”, która należy do sekcji podnoszenia ciężarów Agrosu Zamość. Zaś w rubryce piłkarskiej Bartłomiej Wojnarowski zastanawia się na czym polega fenomen hiszpańskiego futbolu. Anna Kowalska z kolei wspomina lata spędzone w II Liceum Ogólnokształcącym i jak zapewnia były to lata cudowne.

My zaś zapewniamy, że warto sięgnąć po nowy „Skafander”. Sprawdźcie!

Reklamy

 

Skafander nr 7 do pobrania: 

http://www.gg.pl/dysk/LlWzBr__wPOrL1WzBr__3ME/Skafander%20nr%2007%20(85).pdf