19 lipca 2024

Spotkanie opłatkowe Polskiego Związku Niewidomych

W czwartek 10 stycznia 2013 roku w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe członków Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych w Hrubieszowie.

Reklamy

Msza Święta w Kościele pw. Św. Mikołaja w Hrubieszowie poprzedziła oficjalne uroczystości.Na spotkaniu opłatkowym, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego zgromadzonych gości powitała Prezes Zarządu Koła PZN w Hrubieszowie, Pani Łucja Hojda . Następnie  głos zabrał Sekretarz Powiatu Hrubieszowskiego Pan Tomasz Ożóg składając najserdeczniejsze życzenia wszystkim obecnym.

W spotkaniu opłatkowym uczestniczyli: Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Pan Andrzej Bogatko, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Pan Jerzy Czerw oraz Przewodnicząca Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności Pani Eliza Grzeszczuk.

Reklamy

Na kolejnej część  spotkania, jak co roku podzielono się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. Spotkanie zakończono uroczystym poczęstunkiem.

Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze a w świąteczno-noworoczny nastrój wprowadził zebranych kolędami i pastorałkami zespół „Jutrzenka” z Czerniczyna działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wołajowicach.

Reklamy


Info i foto: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie