Werbkowice: Gminne Igrzyska w Dwuboju Sprawnościowym dziewcząt i chłopców

9 stycznia 2013 roku na Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Werbkowicach, odbyły się Gminne Igrzyska w Dwuboju Sprawnościowym dziewcząt i chłopców, rocznik 2002 i młodsi. W Igrzyskach udział wzięło 84 zawodników, reprezentujących 7 szkół podstawowych gminy Werbkowice.

Reklamy

Zawody zaliczane są do punktacji generalnej współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych na rok szkolny 2012/2013.

 

KOMUNIKAT Nr 5

Gminnych Igrzysk w Dwuboju Sprawnościowym

Dziewcząt i Chłopców, rocz. 2002 i mł.

 

Rodzaj zawodów: Gminne Igrzyska w Dwuboju Sprawnościowym Dziewcząt i Chłopców, rocz. 2002 i mł..

Termin i miejsce: 09. 01.2013 r. – Hala Sportowa.

W Igrzyskach udział wzięło 84 zawodników /dziewczęta i chłopcy/, reprezentujących następujące Szkoły Podstawowe:

1/ PSP Hostynne

2/ PSP Turkowice

3/ PSP Malice

4/ PSP Gozdów

5/ SP Sahryń

6/ SP Werbkowice

7/ PSP Terebiń

 

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt, rocz. 2003 i młodsze.

Miejsce

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Czas

Pkt

  1.  

OLIWIA MIC

PSP TURKOWICE

69,40

10

  1.  

WIKTORIA SZAŁATA

SP WERBKOWICE

70,66

8

  1.  

AGNIESZKA TAUZ

SP WERBKOWICE

71,54

6

  1.  

PAULINA WRÓBEL

PSP MALICE

72,23

5

  1.  

MARIOLA WAWER

PSP GOZDÓW

73,68

4

  1.  

MARTA CZARNOBA

PSP TEREBIŃ

74,79

3

  1.  

AGATA KURZĘPA

SP SAHRYŃ

75,13

2

  1.  

KAROLINA ADAMCZUK

PSP MALICE

75,41

1

 

Klasyfikacja indywidualna chłopców, rocz. 2003 i młodsi.

Miejsce

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Czas

Pkt

1.

DAMIAN PIELA

PSP TURKOWICE

62,62

10

2.

RADOSŁAW KORDA

SP WERBKOWICE

63,59

8

3.

KRZYSZTOF KIDYBA

PSP MALICE

64,06

6

4.

JAKUB SMUSZ

PSP GOZDÓW

65,10

5

5.

PATRYK WASĄŻNIK

SP SAHRYŃ

67,32

4

6.

DAWID BILINA

PSP GOZDÓW

67,82

3

7.

ARKADIUSZ KOCHMAN

PSP MALICE

69,21

2

8.

MACIEJ ROMAŃSKI

SP WERBKOWICE

69,74

1

 

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt, rocz. 2002 i młodsze.

Miejsce

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Czas

Pkt

1.

MAJA SOKOŁOWSKA

SP WERBKOWICE

63,58

10

2.

SARA ZIELIŃSKA

PSP MALICE

65,56

8

3.

WERONIKA OBST

SP WERBKOWICE

66,56

6

4.

SARA POBŁOCKA

SP SAHRYŃ

68,83

5

5.

IZABELA LEŚNIOWSKA

SP SAHRYŃ

71,74

4

6.

EDYTA TROCHIMOWICZ

PSP HOSTYNNE

74,83

3

7.

WIKTORIA KLIMOWICZ

PSP TEREBIŃ

77,06

2

8.

OLIWIA CIOŁKO

PSP MALICE

78,98

1

 

Klasyfikacja indywidualna chłopców, rocz. 2002 i młodsi.

Miejsce

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Czas

Pkt

1.

SEBASTIAN NOWAK

SP WERBKOWICE

53,70

10

2.

JAKUB JAROSZ

PSP GOZDÓW

56,84

8

3.

ADAM STACHYRA

PSP TURKOWICE

57,70

6

4.

ŁUKASZ BAJURKO

SP SAHRYŃ

59,47

5

5.

OSKAR CHMURZYŃSKI

SP WERBKOWICE

60,23

4

6.

KACPER MASZEWSKI

SP WERBKOWICE

61,49

3

7.

KAROL WĄSOWICZ

PSP HOSTYNNE

61,71

2

8.

JAKUB ADAMOWICZ

PSP TEREBIŃ

64,95

1

 

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt, rocz. 2002 i młodsze.

Miejsce

Nazwa szkoły

Punkty

1.

SP WERBKOWICE

30

2.

PSP MALICE

15

3.

SP SAHRYŃ

11

4.

PSP TURKOWICE

10

5.

PSP TEREBIŃ

5

6.

PSP GOZDÓW

4

7.

PSP HOSTYNNE

3

 

Klasyfikacja drużynowa chłopców, rocz. 2002 i młodsi.

Miejsce

Nazwa szkoły

Punkty

1.

SP WERBKOWICE

26

2.

PSP TURKOWICE

16

2.

PSP GOZDÓW

16

4.

SP SAHRYŃ

9

5.

PSP MALICE

8

6.

PSP HOSTYNNE

2

7.

PSP TEREBIŃ

1

 

Za zajęcie miejsca I-VI we wszystkich kategoriach wiekowych zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast w klasyfikacji generalnej za zajęcie I miejsca drużyny otrzymały puchary. Informacja z przebiegu zawodów oraz klasyfikacja generalna igrzysk, dostępna jest na stronie internetowej gminy Werbkowice.

Zawody prowadzili: Małgorzata Perechowska, Barbara Polikowska, Anna Dołowy, Henryka Rewucha, Ewa Korczyńska, Janusz Wójcicki, Tomasz Królicki, Przemysław Sioma.

 

 

4. DWUBÓJ SPRAWNOŚCIOWY -DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, ROCZ. 2002 I MŁ. – 9 STYCZNIA 2013 – ŚRODA

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

Miejsce

Nazwa szkoły

Punkty

Po 4 konkurencjach

I

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

60

233

II

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie

30

203

III

Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach

40

131

IV

Publiczna Szkoła Podstawowa w Turkowicach

40

107

V

Publiczna Szkoła Podstawowa w Podhorcach

0

59

VI

Publiczna Szkoła Podstawowa w Honiatyczach

0

57

VII

Szkoła Podstawowa w Sahryniu

40

56

VIII

Publiczna Szkoła Podstawowa w Terebiniu

15

50

VIII

Publiczna Szkoła Podstawowa w Hostynnem Kolonii

15

50

 

GMINNE IGRZYSKA

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

Organizator, koordynator:

Ryszard Mazurkiewicz