19 czerwca 2024

Spotkanie opłatkowe w hrubieszowskim pułku

19 grudnia 2018 roku w stołówce żołnierskiej hrubieszowskich koszar, odbyło się spotkanie wigilijne żołnierzy i pracowników 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego oraz zaproszonych gości.

Reklamy

 

Dowódca 2. Pułku Rozpoznawczego płk Artur Jakubczyk bardzo gorąco przywitał żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego oraz zaproszonych przedstawicieli władz samorządowych oraz służb mundurowych naszego regionu.

W trakcie wystąpienia, płk Artur Jakubczyk zwrócił uwagę na to, że Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły dla każdego człowieka, to okres spokojnej i radosnej rozmowy z bliskimi przy wigilijnym stole, czas wspomnień, wyciszenia oraz to, że istota Świąt pozostaje w pamięci nie tylko, jako spotkanie z bliskimi, ale także napełnia harmonią, dodaje sił, wiary i optymizmu na kolejny rok.

Reklamy

Dowódca pułku życzył wszystkim zebranym, ich rodzinom oraz całej społeczności Ziemi Hrubieszowskiej, aby przyszły Nowy 2019 Rok spełnił nadzieje, osobiste zamierzenia i dążenia zawodowe oraz przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań, aby ten magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia sprzyjał wierze w dobro i dodawał mocy w zmaganiu się z codziennymi trudnościami oraz przyniósł wiele zdrowia i pomyślności najbliższym.

Świąteczne i noworoczne życzenia żołnierzom oraz pracownikom 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego złożyli przedstawiciele władzy samorządowej oraz służb mundurowych z naszego regionu.

Reklamy

Proboszcz Parafii MBNP w Hrubieszowie, ks. prałat ppłk Andrzej Puzon, pomodlił się w intencji wszystkich zebranych oraz ich rodzin.

Po wspólnym kolędowaniu nastąpiło tradycyjne dzielenie się opłatkiem.

Spotkanie wigilijne uświetnił zespół artystyczny „Hubal” z Klubu 2. Hrubieszowskiego Pułu Rozpoznawczego.

 

tekst i fot. 2PR