15 kwietnia 2024

Spotkanie z Hrubieszowska Młodzieżową Grupą Medialną [ZDJĘCIA]

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią – w końcu wracamy, z jeszcze większym zapałem, zaangażowaniem i chęcią do pracy z naszą młodzieżą!

2 czerwca Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk oraz Koordynator Grupy Daniel Buchowiecki spotkali się z młodzieżą ze szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Hrubieszowskiego.

Zadaniem Hrubieszowskiej Młodzieżowej Grupy Medialnej będzie odbudowanie tych relacji oraz stworzenie szansy na poznanie nowych osób spoza kręgu danej szkoły.

Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk wyraziła szczerą nadzieję, że wznowienie tej – jakże innowacyjnej na terenie powiatu hrubieszowskiego inicjatywy, na nowo wzbudzi w młodzieży chęć zainteresowania naszym regionem, pozwoli odkrywać swoje pasje i zainteresowania, a także zbuduje tożsamość kulturową naszej Małej Ojczyzny – tak aby służyła kolejnym pokoleniom.

W wyniku tej aktywności, młodzież będzie prężnie działać w hrubieszowskich social mediach, biorąc udział w warsztatach radiowych, telewizyjnych, muzealniczych, panelach dyskusyjnych, wizytach w jednostkach Powiatu Hrubieszowskiego, biorąc czynny udział w eventach organizowanych przez Powiat a także aktywizując naszą młodzież – poprzez wspólne spotkania międzyszkolne, rajd rowerowy, czy choćby odkrywanie nieznanych miejsc Ziemi Hrubieszowskiej. 

W założeniu projektu, będzie to swoisty kontakt młodych, pełnych energii i ambicji ludzi wśród swoich rówieśników, nie ograniczając się jedynie do zamkniętej grupy, ale poszerzając swoją działalność do wszystkich szkół.

Już wkrótce ruszamy z kolejnym spotkaniem! Do zobaczenia!

­

Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

­

­

(info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie)


Zobacz też:

Z Londynu do Hrubieszowa [ZDJĘCIA]

Z Londynu do Hrubieszowa [ZDJĘCIA]