Stanowisko Zarządu Osiedla „Zielone” w sprawie przeprowadzenia referendum

Stanowisko Zarządu Osiedla Mieszkańców nr 10 „Zielone” dotyczące informacji o zamiarze przeprowadzenia referendum gminnego w sprawie odwołania Burmistrza Miasta i Rady Miejskiej w Hrubieszowie.

Reklamy

 

Szanowni Państwo, w związku z informacją o zamiarze przeprowadzenia referendum przez grupę inicjatywną – My, członkowie Zarządu Osiedla „Zielone” oświadczamy, iż nie zgadzamy się na próbę pozbawienia Burmistrza Miasta i Rady Miejskiej pełnionych przez nich funkcji przed upływem kadencji.

W naszej opinii oskarżenia pod adresem przedstawicieli miasta Hrubieszów są bezpodstawne. Osoby te działają zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców, a przede wszystkim kierują się ich dobrem oraz bezpieczeństwem. Ponadto pozytywna współpraca Miasta ze Starostwem Powiatowym jak również Panią Burmistrz i Radnymi pozwala na realizację ambitnych zadań i celów, które korzystnie wpływają na rozwój miasta, a także poprawę warunków życia.

Reklamy

Zaplanowane inwestycje i projekty są ogromnym wyzwaniem dlatego wspierajmy Władze Miasta w ich działaniach, dbajmy o dobry wizerunek społeczności, do której należymy i nie dopuśćmy do utraty szansy na to, aby nasza miejscowość stała się jeszcze bardziej atrakcyjna zarówno w oczach nas samych jak i innych ludzi.

 

Zarząd

Osiedla Nr 10 „Zielone”:

W podpisie:

1. Henryka Letnianczyn

2. Jacek Czerkawski

3. Artur Wojtiuk

4. Agnieszka Kaczoruk

5. Katarzyna Skrok

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Stanowisko Zarządu Osiedla Mieszkańców Nr 4 „Śródmieście” w sprawie referendum

WIADOMOŚCI – Oświadczenie Platformy Obywatelskiej RP w Hrubieszowie

WIADOMOŚCI – Stanowisko Rady Miasta Hrubieszowa i burmistrza w sprawie referendum