Sukcesy uczniów Trójki w Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”

Już po raz kolejny uczniowie Trójki wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”. W XI edycji konkursu siedmiu uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie zostało wyróżnionych na szczeblu krajowym.

Reklamy

Już po raz kolejny  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”, organizowanym przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie, przy współpracy merytorycznej z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W XI edycji konkursu siedmiu uczniów z Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie zostało wyróżnionych na szczeblu krajowym: Aleksandra Jóźwiak, Izabela Ciesielczuk, Paulina Kawka, Julia Bartko, Monika Bednaruk, Joanna Gidzińska, Małgorzata Pitus.  

Ideą konkursu jest: upowszechnienie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego, aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć, poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizator Szkolnego Konkursu Ekologicznego p. Justyna Marcych