Święto Pluszowego Misia dzieci z Ośrodka Specjalnego obchodziły z młodzieżą Staszica

Uczniowie szkoły podstawowej Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych piątkowe przedpołudnie spędzili na świętowaniu Światowego Dnia Pluszowego Misia z Młodzieżą Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Stanisława Staszica.

Reklamy


Uczniowie klasy IB i IA liceum przygotowali bajkowe przedstawienie i wcielili się w najpiękniejsze postacie bajkowego świata na czele z Puchatkiem, jego wiernymi przyjaciółmi, wśród których znalazł się również Król Julian i Pingwiny z Madagaskaru. Różnorodne zabawy, konkurencje, malowanie twarzy, tańce zintegrowały wszystkich uczestników świętowania, a przygotowane słodkości – pyszności dawały siłę do harcowania po auli liceum.

W czasie całej uroczystości na korytarzach „Staszica” trwała akcja Przytul Misia – uczniowie naszej szkoły rozdawali gipsowe figurki SŁODKICH MISIAKÓW.

Serdecznie dziękując Uczennicom klasy IB liceum, pani Basi Brzezickiej, pani Joli Korneluk oraz pani Ani Pękowskiej dzieci przekazały misiowe pierniczki własnego wypieku oraz stroik z okazji zbliżających się Świąt.

 

Zdjęcia:

http://pzpswhrubieszow.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/163462/swieto_pluszowego_misia_w_zs_nr_2info i fot. PZPSW