15 lipca 2024

Szkoła Młodych Animatorów Kultury zaprasza

Stowarzyszenie Aktywnych Animatorów Kultury serdecznie zaprasza ludzi młodych, pełnych energii i szukających pozytywnych wrażeń do wzięcia udziału w szkoleniach przygotowujących do pracy jako Animator Kultury. Wszystkim uczestnikom zapewniamy doskonałą kadrę wykładowców, miłą atmosferę oraz niezapomnianą przygodę.

Reklamy


Spośród uczestników szkoleń zostaną wybrane osoby, które  już w majubędą miały okazję, aby wykazać się w zawodzie  na imprezach plenerowych, które organizujemy. 

Atutem szkolenia będzie warsztatowy charakter zajęć bo  najważniejsza na zajęciach jest praktyka. Poprzez mini wykłady, pracę w grupach oraz indywidualną zaktywizujemy wszystkich uczestników.Trenerzy znakomicie przygotują uczestników do przyszłej pracy.

Reklamy


UWAGA!

Szkolenie kierowane jest do: uczniów szkół średnich oraz studentów , wiek 16-21 lat. Zajęcia odbywać się będą popołudniami 1- 2 razy w tygodniu.Zaplanowane są również zajęcia oraz akcje terenowe. Szkoła zakończy się egzaminem w czerwcu 2015 r.

Reklamy

 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia.Zapisy do 15.04.2015 pod nr tel. 84 696 48 80 lub osobiście w biurze SAAK, ul. 3 Maja 37 – Dom Nauczyciela (I piętro).

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Do pobrania:

Program Szkoły Młodych Animatorów Kultury »