28 września 2023

Szlachetna Paczka Hrubieszów Północ: Mamy pomysł dla Twojego przedsiębiorstwa

Masz firmę, ale nie chcesz żyć tylko dla pieniędzy? Marzysz o tym, aby świat był lepszy? Teraz możesz zostać prawdziwym INWESTOREM SPOŁECZNYM.

Reklamy

SZLACHETNA PACZKA za cel postawiła sobie zainspirować do pomagania przedsiębiorców. – Wiemy, że obecnie wiele osób pracuje dużo i ciężko. A przecież też chcieliby pomagać – mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, założyciel Paczki. – Oczywiście, pod warunkiem, że ich pieniądze się nie zmarnują, pomaganie będzie sensowne i da pogodzić się z życiem rodzinnym i zawodowym. To wielkie wymagania, ale postanowiliśmy im sprostać. Tak powstał pomysł na Inwestora Społecznego – dodaje ks. Stryczek.

Inwestycja z sensem

Reklamy

Pan Tadeusz pierwszy raz od dziesięciu lat ma z kim porozmawiać, pani Krystyna uwierzyła, że może być dla kogoś ważna i pokonała depresję, a córeczki samotnego pana Tomka, mają swoje pierwsze w życiu, własne łóżko. To tylko parę z setek tysięcy historii, które wydarzyły się dzięki SZLACHETNEJ PACZCE.
Pomoc w Paczce i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, drugim ogólnopolskim projekcie Stowarzyszenia WIOSNA, jest przemyślana. Jej celem jest to, żeby ten kto otrzymuje pomoc, sam odzyskał siłę do walki i zaczął sobie radzić w życiu. Wolontariusze Paczki dają impuls do zmiany rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, a wolontariusze Akademii przeprowadzają dzieci od porażek w szkole, do sukcesu w życiu.
Inwestor społeczny angażując się w Paczkę lub Akademię wchodzi w sprawdzony i skuteczny model pomagania. Tworzy społeczność ludzi żyjących ideałami i daje przykład innym.

Kim jest Inwestor?

Reklamy

Inwestor Społeczny to firma, która zainwestuje 5000 zł w jeden z ponad 600 rejonów Paczki lub kolegium AKADEMI PRZYSZŁOŚCI i wspiera projekt lokalnie – w swojej okolicy. Jego pieniądze przekładają się na pracę wolontariuszy, zaangażowanie darczyńców, wsparcie dzieci i organizację Finału projektu. Dzięki Inwestorom SZLACHETNA PACZKA ma szansę rozwijać się oraz pomagać jeszcze lepiej i więcej.

Chcemy mieć wpływ

– Nie od razu świat zwojowano, więc zmianę zaczynam od miejsc mi najbliższych, tych w których mieszkam i pracuję – mówi pani Anna, Inwestor z Trójmiasta. – Od zawsze czułam wewnętrzną potrzebę pomagania, ale zazwyczaj było to moje prywatne zajęcie. Cieszę się, że mogę to robić jako przedsiębiorca.
–  Mamy szacunek do ludzi, którzy działają z pasją, podejmują śmiałe wyzwania, mają wizję i chęć do pracy. Cieszymy się, że dzięki naszemu wsparciu finansowemu pomagamy im w realizacji dobrej idei – wyjaśnia pan Karol, Inwestor z Włocławka. – Pragniemy mieć wkład w pozytywne zmiany, zachodzące w społeczności lokalnej – dodaje pan Jerzy, Inwestor z Piaseczna.

Etos przedsiębiorczości

SZLACHETNEJ PACZCE przyświeca zasada „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. – Pragniemy, aby na nowo połączyła Polaków. Naszą wizją jest kraj, w którym każdy człowiek radzi sobie w życiu, a gdy jeden upada, reszta jednoczy się, by mu pomóc. Tak, by powstał i znowu wygrywał – mówi ks. Stryczek. – Walczymy o etos przedsiębiorczości w naszym kraju – dodaje.
15. lat mądrej pomocy. Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI już dzisiaj, wejdź na www.szlachetnapaczka.pl/inwestor-spoleczny i zainwestuj w mądrą pomoc lokalnie.

Hrubieszowski Rejon SZLACHETNEJ PACZKI Hrubieszów Północ poszukuje darczyńców dla swoich rodzin. Wystarczy tylko wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl wybrać rodzinę i zostać jej darczyńcą. Paczkę może przygotować każdy! Najlepiej zrobić to wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną i dzielić się radością pomagania.

JAK ZROBIĆ PACZKĘ?

Link do wyszukiwarki rodzin:

http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny?action=box1slide_wybieramrodzine_buttonrodzina&place=szp_sg

Dołącz do nas na FB !

https://www.facebook.com/SzPHrubieszowPn/?fref=nf

Drużyna Szlachetnej Paczki
Rejonu Hrubieszów Północ