Tabele la województwa lubelskiego 2009 – część II

Hrubieszów W tabelach wśród kobiet znajduje się kilka osób z Hrubieszowa są to: Aneta Teterycz, Majka Hojda, Małgorzata Muzyczuk, Magda Doroszczuk, Agnieszka Łatka oraz Aleksandra Szczęk, która reprezentuje Agros Zamość i Joanna Koszałko reprezentująca Żak Biała Podlaska. Zawodniczka ze Startu Lublin, która przewodzi w rzucie oszczepem jest trenowana przez hrubieszowiankę Monikę Smalej.

Reklamy

***

Tabele la województwa lubelskiego 2009 – KOBIETY

100 m

11.64 Kołdej Małgorzata 90 Agros Zamość

11.90 Kostruba Izabela 84 Agros Zamość

12.12 Zwolak Anna 86 Agros Zamość

12.33 Szczęk Aleksandra 92 Agros Zamość

12.52 Tur Magdalena 93 AZS UMCS Lublin

12.60 Malus Patrycja 91 Start Lublin

12.66 Teterycz Aneta 90 Unia Hrubieszów

12.67 Kwietniewska Małgorzata 85 AZS UMCS Lublin

12.70 Całuch Agnieszka 92 Agros Zamość

12.74 Broniewicz Magdalena 91 AZS AWF Biała Podl.

200 m

24.34 Kostruba Izabela 84 Agros Zamość

24.58 Zwolak Anna 86 Agros Zamość

24.73 Kołdej Małgorzata 90 Agros Zamość

25.23 Teterycz Aneta 90 Unia Hrubieszów

24.51 Kwietniewska Małgorzata 85 AZS UMCS Lublin

25.55 Tur Magdalena 93 AZS UMCS Lublin

26.13 Jacniak Ewa 90 SKB Kraśnik

26.25 Tchorzewska Karolina 93 AZS UMCS Lublin

26.42 Jacniak Małgorzata 90 AZS UMCS Lublin

26.57 Malus Patrycja 91Start Lublin

300 m

39.10 Zwolak Anna 86 Agros Zamość

41.67 Czerniak Iwona 89 Agros Zamość

41.73 Pyś Karolina 93 Agros Zamość

42.06 Jacniak Małgorzata 90AZS UMCS Lublin

42.25 Teterycz Aneta 90 Unia Hrubieszów

42.50 Głuszek Paulina 93 Agros Zamość

42.66 Tchorzewska Karolina 93 AZS UMCS Lublin

43.33 Broniewicz Magdalena 91 AZS AWF Biała Podl.

43.43 Zygmunt Amelia 92 Start Lublin

43.81 Rutka Aldona 95 Agros Chełm

400 m

53.56 Kostruba Izabela 84 Agros Zamość

55.71 Zwolak Anna 86 Agros Zamość

56.10 Kwietniewska Małgorzata 85 AZS UMCS Lublin

56.23 Jacniak Ewa 90 SKB Kraśnik

57.64 Tchorzewska Karolina 93 AZS UMCS Lublin

57.65 Teterycz Aneta 90 Unia Hrubieszów

57.90 Pyś Karolina 93 Agros Zamość

57.91 Jacniak Małgorzata 90 AZS UMCS Lublin

58.16 Czerniak Iwona 89 Agros Zamość

58.98 Zygmunt Amelia 92 Start Lublin

600 m

1:31.49 Jacniak Ewa 90 SKB Kraśnik

1:39.43 Siennicka Magdalena 93 Agros Zamość

1:41.79 Tchorzewska Karolina 93 AZS UMCS Lublin

1:42.54 Hojda Maja 93 Unia Hrubieszów

1:43.04 Paluch Magdalena 93 Agros Zamość

1:43.46 Trzaskalska Justyna 92 MULKS Terespol

1:43.48 Rutka Aldona 95 Agros Chełm

1:43.89 Kulik Ewelina 94 Agros Zamość

1:44.47 Sternik Anna 92 AZS UMCS Lublin

1:44.63 Tymoszuk Agnieszka 84 AZS UMCS Lublin

800 m

2:06.15 Jakubczak Anna 73 Agros Zamość

2:06.75 Jakubczak Aleksandra 82 Agros Zamość

2:07.63 Jacniak Ewa 90 SKB Kraśnik

2:11.29 Czerniak Iwona 89 Agros Zamość

2:15.23 Prudaczuk Patrycja 92 AZS AWF Biała Podl.

2:15.89 Trzaskalska Izabela 88 AZS UMCS Lublin

2:16.39 Tchorzewska Karolina 93 AZS UMCS Lublin

2:16.90 Nieścior Paulina 91 Znicz Biłgoraj

2:16.95 Mach Angelika 91 Znicz Biłgoraj

2:17.92 Trzaskalska Justyna 92 MULKS Terespol

1000 m

3:02.30 Trzaskalska Izabela 88 AZS UMCS Lublin

3:02.97 Trzaskalska Justyna 92 MULKS Terespol

3:08.31 Antończyk Anna 87 Wisła Puławy

3:09.22 Kulik Ewelina 94 Agros Zamość

3:13.00 Wierzbicka Angelika 95 Agros Zamość

3:14.40 Herda Marlena 91Nefryt Lubartów

3:16.50 Nowosacka Bogumiła 95 SKB Kraśnik

3:18.40 Maśloch Patrycja 92 SKB Kraśnik

3:20.89 Dynowska Patrycja 94 AZS UMCS Lublin

3:25.08 Złomańczuk Iga 95 Agros Zamość

1500 m

4:13.63 Jakubczak Aleksandra 82 Agros Zamość

4:14.39 Jakubczak Anna 73 Agros Zamość

4:30.62 Trzaskalska Izabela 88 AZS UMCS Lublin

4:34.01 Guz Katarzyna 89 Żak Biała Podlaska

4:37.61 Jacniak Ewa 90 SKB Kraśnik

4:38.64 Nieścior Paulina 91Znicz Biłgoraj

4:38.78 Mach Angelika 91Znicz Biłgoraj

4:44.05 Jezior Maria 90 Żak Biała Podlaska

4:44.15 Trzaskalska Justyna 92 MULKS Terespol

4:46.27 Prudaczuk Patrycja 92 Żak Biała Podlaska

3000 m

9:26.18 Jakubczak Aleksandra 82 Agros Zamość

9:36.64 Gruca Dorota 70 Agros Zamość

9:41.51 Trzaskalska Izabela 88 AZS UMCS Lublin

9:44.33 Guz Katarzyna 89 Żak Biała Podlaska

9:54.26 Mach Angelika 91Znicz Biłgoraj

10:08.67 Nieścior Paulina 91Znicz Biłgoraj

10:30.45 Herda Marlena 91 Agros Chełm

10:47.94 Jezior Maria 90 Żak Biała Podlaska

10:51.52 Maśloch Patrycja 92 SKB Kraśnik

10:54.08 Brzozowska Natalia 93 Żak Biała Podlaska

5000 m

16:22.23 Jakubczak Aleksandra 82 Agros Zamość

16:30.18 Jakubczak Anna 73 Agros Zamość

16:35.36 Gruca Dorota 70 Agros Zamość

16:57.44 Guz Katarzyna 89 Żak Biała Podlaska

16:59.68 Trzaskalska Izabela 88 AZS UMCS Lublin

17:06.70 Mach Angelika 91Znicz Biłgoraj

18:43.70 Jezior Maria 90 Żak Biała Podlaska

18:56.60 Herda Marlena 91 Agros Chełm

10000 m

34:44.53 Jakubczak Aleksandra 82 Agros Zamość

36:47.07 Guz Katarzyna 89 Żak Biała Podlaska

Półmaraton

1:16:45 Jakubczak Anna 73 KS Agros Zamość

1:17:02 Jakubczak Aleksandra 82 KS Agros Zamość

1:23:48 Karpińska Magdalena 80 AZS-AWF Biała Podlaska

1:30:17 Wiśniewska Dominika 86 SKB Kraśnik

1:31:59 Żółkiewska Małgorzata 72 Uren Łaszczów

1:37:55 Fabian Ewa 61 niest. lubelskie

1:38:25 Szczepańska Paula 87 MKS Ogniwo-Agros Chełm

1.59:52 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

2.03:44 Klimaszewska Zofia 81 niet. lubelskie

2.11:23 Bednarek Maria 79 niest. lubelskie

Maraton

2:36:07 Gruca Dorota 70 KS Agros Zamość

3:25:05 Żółkiewska Małgorzata 72 Uren Łaszczów

3:31:59 Szcepańska Paula 87 MKS Ogniwo-Agros Chełm

3:49:08 Baluk Iwona 63 niest. lubelskie

3:52:28 Bębenek Anna 83 niest. lubelskie

100 m ppł

15.19 Grzegorczyk Anna 89 Start Lublin

15.36 Szczęk Aleksandra 92 Agros Zamość

16.56 Stępnik Agata 90 AZS UMCS Lublin

400 m ppł

63.00 Głuszek Paulina 93 Agros Zamość

63.75 Tchorzewska Karolina 93 AZS UMCS Lublin

65.95 Stępnik Agata 90 AZS UMCS Lublin

66.99 Szczęk Aleksandra 92 Agros Zamość

67.40 Mróz Natalia 92 Agros Zamość

68.02 Szymczyk Aleksandra 94 Agros Zamość

68.32 Kotwica Ewa 93 AZS UMCS Lublin

72.42 Leszek Małgorzata 91 Wisła Puławy

2000 m prz

7:41.80 Sosnowska Dorota 91 Znicz Biłgoraj

Chód 3 km

16:00.03 Skakuj Ilona 92 Znicz Biłgoraj

19:27.33 Maj Małgorzata 94 Agros Zamość

19:50.74 Daniłko Natalia 95 Żak Biała Podlaska

Chód 5 km

25:05.16 Litwiniuk Agata 91Żak Biała Podlaska

25:47.62 Nawrocka Monika 90 Agros Zamość

26:34.56 Suska Monika 91 Agros Zamość

27:26.25 Łatka Agnieszka 91 Unia Hrubieszów

27:46.62 Skakuj Ilona 92 Znicz Biłgoraj

30:08 r Maj Sylwia 92 Znicz Biłgoraj

Chód 10 km

52:59 r Litwiniuk Agata 91Żak Biała Podlaska

53:34 r Nawrocka Monika 90 Agros Zamość

54:32.26 Koszałko Joanna 90 Żak Biała Podlaska

55:52 r Suska Monika 91 Agros Zamość

Chód 20 km

1:53:35 Nawrocka Monika 90 Agros Zamość

1:57.54 Łatka Agnieszka 91 Unia Hrubieszów

Wzwyż

1.90 Gronau Karolina 84 Start Lublin

1.68 Daniewska Agata 92 AZS UMCS Lublin

1.66 Has Joanna 83 Agros Zamość

1.61 Iwaniuk Marta 92 AZS AWF Biała Podl.

1.61 Kasprzycka Ewelina 91 Wisła Puławy

1.59 Marlicka Marika 94 Agros Zamość

1.55 Łukaszewska Magdalena 92 Agros Chełm

1.55 Czaus Samanta 94 Agros Chełm

1.50 Kurkiewicz Lidia 94 Wisła Puławy

1.48 Pytlowska Ewelina 90 niest. Lublin

Tyczka

4.15 Plewa Marta 83 AZS UMCS Lublin

W dal

5.65 Grzywaczewska Justyna 88 Start Lublin

5.63 Doroszczuk Magdalena 93 Unia Hrubieszów

5.31 Skóra Anna 89 AZS UMCS Lublin

5.29 Wojtyna Agata 94 Agros Zamość

5.27 Malus Patrycja 91 Start Lublin

5.19 Marlicka Marika 94 Agros Zamość

5.14 Trzcińska Luiza 94 Agros Zamość

5.14 Rzepecka Monika 93 AZS UMCS Lublin

5.10 Kasprzycka Ewelina 91Wisła Puławy

5.08 Stępnik Agata 90 AZS UMCS Lublin

Trójskok

12.27 Bedeniczuk Magdalena 86 AZS AWF Biała Podl.

11.55 Grzywaczewska Justyna 88 Start Lublin

10.76 Borowska Sylwia 86 Wisła Puławy

10.56 Has Joanna 83 Agros Zamość

10.50 Mróz Natalia 92 Agros Zamość

10.49 Stępnik Agata 90 AZS UMCS Lublin

10.40 Kasprzycka Ewelina 91 Wisła Puławy

10.26 Malus Patrycja 91 Start Lublin

10.13 Marlicka Marika 94 Agros Zamość

9.53 Rzepecka Monika 93 AZS UMCS Lublin

Kula 4 kg

17.70 Sobieszek Magdalena 86 AZS UMCS Lublin

16.30 Dudzińska Agnieszka 88 AZS AWF Biała Podl.

14.80 Jarmużek Agnieszka 84 AZS AWF Biała Podl.

13.24 Wełna Emilia 89 AZS AWF Biała Podl.

13.07 Samul Agata 87 AZS UMCS Lublin

12.51 Olędzka Joanna 91 AZS AWF Biała Podl.

11.30 Martowicz Natalia 90 Agros Zamość

11.26 Portka Katarzyna 91 Znicz Biłgoraj

10.79 Pietrzak Zofia 89 AZS UMCS Lublin

10.66 Borowska Anna 92 Wisła Puławy

Dysk – 1 kg

59.74 Jarmużek Agnieszka 84 AZS AWF Biała Podl.

47.83 Dudzińska Agnieszka 88 AZS AWF Biała Podl.

44.78 Samul Agata 87 AZS UMCS Lublin

40.88 Płocharz Monika 91 AZS UMCS Lublin

38.76 Borowska Anna 92 Wisła Puławy

36.40 Wełna Emilia 89 AZS AWF Biała Podl.

36.37 Martowicz Natalia 90 Agros Zamość

35.26 Pietrzak Zofia 89 AZS UMCS Lublin

33.28 Lipińska Alicja 87 AZS UMCS Lublin

31.33 Kujawa Karolina 90 AZS UMCS Lublin

Młot – 4 kg

65.55 Kita Katarzyna 84 Agros Zamość

54.21 Pietrzak Zofia 89 AZS UMCS Lublin

51.48 Borowska Sylwia 86 Wisła Puławy

47.04 Ogórek Joanna 93 Wisła Puławy

41.32 Kopron Malwina 94 Wisła Puławy

38.38 Maciejczyk Aleksandra 91 Wisła Puławy

36.10 Pawlak Katarzyna 88 Wisła Puławy

31.86 Kawka Anna 95 Wisła Puławy

29.87 Kęczkowska Agnieszka 92 Wisła Puławy

28.92 Samul Agata 87 AZS UMCS Lublin

Oszczep

43.33 Majewska Iwona 89 Start Lublin

38.09 Kopron Malwina 94 Wisła Puławy

37.08 Szajewska Justyna 85 Wisła Puławy

36.90 Szajewska Małgorzata 87 Wisła Puławy

34.30 Kęczkowska Agnieszka 92 Wisła Puławy

31.45 Bytniewska Anna 93 Agros Zamość

28.63 Jadach Monika 84 MKS Świdnik

28.55 Sienkiewicz Agnieszka 91 AZS UMCS Lublin

27.70 Ogórek Joanna 93Wisła Puławy

27.46 Olędzka Joanna 91 AZS AWF Biała Podl.

4×100 m

49.40 AZS AWF Biała Podl. seniorki

49.89 AZS UMCS Lublin seniorki

49.92 AZS UMCS Lublin juniorki

50.04 Agros Zamość juniorki

Całuch A.92;Głuszek P.93;Szczęk A. 93;Kołdej M.90

50.32 Agros Zamość juniorki młodsze

Całuch A.92;Głuszek P.93;Szczęk A. 93;Mróz N.93

50.72 Start Lublin seniorki

50.80 Agros Zamość seniorki

Całuch A.92;Szczęk A. 93;Zwolak A.87;Wronka M.95

51.89 Wisła Puławy juniorki

Kasprzycka E.91;Potocka U.91;Filipiak K.92;Górnik P.93

51.96 Start Lublin seniorki

52.32 Wisła Puławy seniorki

4×400 m

3:45.52 Agros Zamość seniorki

3:53.31 AZS UMCS Lublin seniorki

Tur M.93;Tchorzewska K.93;Kwietniewska M.85;Jacniak M.90

3:57.19 AZS UMCS Lublin juniorki

3:59.86 Agros Zamość juniorki młodsze

Głuszek P.93;Siennicka M.93;Pyś K.93;Paluch M.93

4:05.11 AZS UMCS Lublin juniorki młodsze

Tur M.93;Kotwica E.92;Sternik A.92;Tchorzewska K.93

4:07.85 Agros Zamość juniorki

Ogórek S.91;Siennicka K.93;Głuszek P.93;Paluch M.93

4:08.43 Start Lublin juniorki

Rafalska K.92;Wybraniec K.93;Zygmunt A.92;Jacniak E.90

4:15.32 Żak Biała Podlaska juniorki młodsze

4:26.26 Wisła Puławy seniorki

Filipek K.92;Antończyk A.87;Leszek M.91;Gracz A.91

4:27.13 Agros Chełm .

Uwaga !

Zapewne Majka H. (1000 m) i Marianna U. (600 m) zdziwią się, że ich wyników w wymienionych obok konkurencjach nie ma, niestety nikt do PZLA i LOZLA nie wysłał komunikatów z tych zawodów.

Źródło: PZLA, LOZLA
Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu od lewej: Magda Doroszczuk, Majka Hojda, Agnieszka Łatka znajdują się w tabelach najlepszych w województwie lubelskim za rok 2009 (zdjęcie – mak).

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009