Taksówkarska rewolucja – eTAXI podbija Hrubieszów!

Od kilku dni po ulicach Hrubieszowa i okolic kursują nowe taksówki z korporacji eTAXI. Na pasażerów czeka konkurencyjna oferta, czyste samochody oraz kulturalni i punktualni kierowcy.

Reklamy

 

W mieście i poza nim coraz częściej słyszy się pochlebne opinie klientów taksówek, którzy wyraźnie podkreślają, iż nowa korporacja eTAXI to również nowa jakość oraz przekonują, że warto skorzystać chociaż raz z przejazdu ich taksówką. Większość klientów twierdzi też, że od teraz jest to dla nich najlepsza korporacja w naszym mieście.

Uznaliśmy, że jest to na tyle istotna lokalnie informacja, że należy o tym napisać na łamach LubieHrubie, ponieważ niezależnie od tego czy podróżujemy często czy też sporadycznie warto wiedzieć, że na lokalnym rynku można znaleźć taksówki, w których podróż przebiega w miłej atmosferze, a kierowcy zawsze dowiozą nas pod wskazany adres najkrótszą drogą i w możliwie najkrótszym czasie.

Warto więc zapoznać się z ofertą nowej korporacji taksówek w Hrubieszowie, czyli eTAXI.

Do dyspozycji pasażerów jest kilkanaście zadbanych samochodów, prowadzonych przez doświadczonych kierowców, doskonale znających miasto i okolicze miejscowości.

Opłata początkowa za przejazd taksówką eTAXI jest niewielka i wynosi tylko 5zł.

Za każdy przejechany kilometr pojazdem nowej korporacji w ciągu dnia – od godz. 6:00 do godz. 22:00 – należy zapłacić 2,00 zł brutto.

Korporacja ma kilka atutów i udogodnień dla podróżnych:

– klienci mogą być informowani o zmianach i promocjach sms-em

– przy zamawianiu taksówki łączymy się bezpośrednio z kierowcą, który po nas przyjedzie (bez pośrednictwa dyspozytorów, co znacznie skraca czas oczekiwania na taksówkę)

– możemy spodziewać się częstych promocji zachęcających do korzystania z usług eTAXI

– w przypadku podróży na dłuższych trasach klient ma możliwość negocjacji ceny z kierowcą

– możemy zamówić taksówkę na określony czas nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem

– możemy też zamówić taksówkę w celu dowozu na lotnisko lub uzgodnić, by taksówka czekała na nas przed lotniskiem kiedy wrócimy z podróży

– taksówkarze chętnie zrealizują i dowiozą do klienta drobne zakupy przez 24/h

– takt i dyskrecja – to jedne z wielu cech i atutów kierowców eTAXI

– ……..

 

To tylko niektóre z oferowanych usług przez eTAXI, o inne warto zapytać kierowców lub odwiedzić stronę internetową korporacji.

Za skorzystaniem z usług eTAXI przemawia dodatkowo aktualna promocja, w której za pięć paragonów z przejazdu dowolną hrubieszowską TAXI, za kurs na terenie miasta klient zapłaci tylko 1 zł.

Wszystko skazuje więc na to, że mamy na hrubieszowskim rynku taksówkarskim nową firmę, która wkrótce ma szansę wyjść na pozycję lidera, zostawiając w tyle konkurencję.

Więcej na temat promocji i oferowanych usług znajdziemy bezpośrednio u kierowców lub pod numerami tel. 734 833 458, 505 992 963 oraz na ich stronie internetowej http://www.etaxi.hru.pl

Taksówkę eTAXI można zamówić przez całą dobę pod numerami tel.: 668 68 40 30 i 84 635 15 15.

 

Artykuł sponsorowany – tekst i fot. mat. sponsora