Tragiczny wypadek na trasie Hrubieszów – Chełm. Sprawca wypadku uciekł pozostawiając rannego pasażera. 35-latek zmarł w szpitalu [ZDJĘCIA]

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem na trasie Hrubieszów – Chełm. Kierowca passata uderzył w stojące na poboczu bmw, po czym dachował. Sprawca uciekł pozostawiając rannego pasażera.

Reklamy

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielę około godz. 21.30, na drodze wojewódzkiej nr 844, w miejscowości Wołkowiany, w gminie Żmudź.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca bmw zatrzymał się na poboczu drogi. Po chwili w bok jego pojazdu uderzył nadjeżdżający z tyłu volkswagen passat. W wyniku uderzenia volkswagen odbił się i dachował zjeżdżając na pole.

Reklamy

W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił 35-letni pasażer volkswagena, który wypadł z pojazdu. Niestety, mimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

Kierowca passata po wypadku uciekł pieszo z miejsca.

Policjanci zabezpieczyli porzucony pojazd. Ustalono, że jego użytkownikiem jest 34-letni mieszkaniec gminy Żmudź. Przez całą noc trwały poszukiwania mężczyzny, który się ukrywał. Dziś, w godzinach rannych został zatrzymany. Był nietrzeźwy, miał prawie 2 promile alkoholu.

34-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje będą wykonywane z nim dalsze czynności procesowe.

­

­

(źródło i fot. Policja Lubelska / KMP Chełm)


Zobacz też:

Tragiczny wypadek w Chełmie. Osoba kierująca spłonęła w aucie [ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek w Chełmie. Osoba kierująca spłonęła w aucie [ZDJĘCIA]