24 lipca 2024

Transport w Hrubieszowie: Szybko i bezpiecznie z Clicktrans.pl

Transport dużych przedmiotów nie musi być drogi a jego organizacja problematyczna. W 2010 roku powstał w Internecie serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl, który zmienił oblicze zlecania transportu. 97% osób korzystających z serwisu jest zadowolona ze zleconego w ten sposób transportu. Jak to działa?

Reklamy

 

Teraz wystarczy w dwie minuty wystawić bezpłatne ogłoszenie i od razu trafi ono do tysięcy przewoźników zarejestrowanych w serwisie. Z Clicktrans.pl można przewieźć wszystko i wszędzie zarówno na trasach krajowych i międzynarodowych. Dzięki temu, że z serwisu korzystają tysiące przewoźników, jest duża szansa trafienia na firmę, która i tak jedzie w danym kierunku i zaoferuje atrakcyjną cenę za transport, bo weźmie towar jako doładunek. Co bardzo ważne wszyscy przewoźnicy na Clicktrans.pl są sprawdzeni i posiadają komentarze innych użytkowników. Na popularnych trasach np. Polska – Niemcy czy Polska – Wielka Brytania można oszczędzić na transporcie nawet do 60%.

Clicktrans.pl znajdziesz firmę, która przewiezie Twoją przesyłkę dowolnych rozmiarów. Może to być np. przeprowadzka, transport mebli, ładunków, motocykli czy samochodów. Wszystko to z korzyścią dla środowiska, bo mniej pustych przebiegów to mniejsza emisja dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych substancji do atmosfery.

Reklamy

Clicktrans.pl jest przydatnym serwisem zarówno dla osób prywatnych szukających transportu jak i firm np. zakładów produkcyjnych czy sklepów, które chcą szybko wycenić i zlecić transport, bo nie dysponują własnym lub jest to nieopłacalne.

Przykładowe zlecenia transportu do lub z Hrubieszowa:

Reklamy
  • Transport skutera z Warszawy do Hrubieszowa za 160 zł.
  • Transport wersalki na trasie Warszawa – Hrubieszów za 250 zł.
  • Przewóz mebli z Łodzi do Hrubieszowa za 380 zł.

Zleć transport Hrubieszów >> http://clicktrans.pl/transport/hrubieszow/