Tribute to Michael Jackson

HrubieszówLublin

Reklamy

W piątek 7 sierpnia w Lublinie odbył się inspirowany muzyką Michaela Jacksona koncert młodych polskich artystów pod nazwą „Tribute to Michael Jackson”. W koncercie wystąpł również hrubieszowianin – Bartek Caboń. W artykule audycja szkolnego radia RTM Staszic oraz fotoreportaż z tej imprezy.

Bartek Caboń w swojej dotychczasowej karierze współpracował m. in. z Budką Suflera, Urszulą, Basią Szade i Izabelą Trojanowską.

W koncercie wystąpiły również: Marta Butrym, którą często można usłyszeć w lubelskich klubach, najlepiej czująca się w klimatach soul i r’n’b, Kasia Jaguścik – znana z własnej wersji „Didn’t We Almost Have It All” Whitney Houston, lublinianka Diana Świder, która z powodzeniem wykonuje piosenki francuskie i jazzowe standardy, obdarzona charakterystycznym ciemnym głosem Karolina Błasik oraz Olga Dąbrowska i Olga Wcisło.

Bardziej rockowe oblicze amerykańskiego króla popu zaprezentowali: Marcin Maliszewski – uczestnik programu „Szansa na sukces”, w którym popisał się bardzo ekspresyjną wersją „Jaskółki uwięzionej” Stana Borysa oraz „Fabryka gwiazd” (fani ciężkiego rocka mogą znać go z zespołu The Black Horsemen, którego jest liderem), młodzi wokaliści z Warszawy – Maciej Wróbel z kapeli Forma i My-key oraz lubelski artysta Dominik Dudzik, znany z kapeli Press.

RTM Staszic – Tribute to Michael Jackson
RTM staszic - Tribute to Michael Jackson

zobacz zdjęcia »

Hrubieszow LubieHrubie 2009