Trójka: Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka i otrzęsiny klas pierwszych w gimnazjum

Dnia 28.09.2016 r. w hrubieszowskim Zespole Szkół Miejskich, podczas dyskoteki szkolnej z okazji Dnia Chłopaka, odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Uroczystość ta miała na celu przyjęcie nowych kolegów do grona gimnazjalistów, wzajemne poznanie się i integrację.

Reklamy


Do pojedynku stanęły dwie klasy, które wcześniej wytypowały swoich reprezentantów. Ich zmagania oceniało trzyosobowe jury w składzie: Pani Iwona Chrząstek, Pani Agnieszka Kwiatkowska i przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego – Sylwia Walencik z klasy III A. 

Obie drużyny zaprezentowały swoje umiejętności intelektualne, taneczne i sportowe w pełnych humoru konkurencjach przygotowanych przez starszych kolegów. Każdemu towarzyszył wspaniały humor. Ostatecznie rywalizację wygrała klasa I A, ale przecież nie to było najważniejsze, lecz udana zabawa, budowanie pozytywnych relacji i poczucie akceptacji wśród uczniów klas pierwszych.

Reklamy

Na zakończenie obie drużyny złożyły ślubowanie, przyrzekając szacunek, pomoc i godne reprezentowanie szkoły.

Podsumowując można stwierdzić, iż pierwszaki udowodniły, że są zgraną grupą. Stanowczo można powiedzieć, że to już prawdziwi gimnazjaliści!


Zdjęcia:

http://zsm3-hrubieszow.pl/index.php/gim3/11-aktualnosci-gim/1159-dyskoteka-z-okazji-dnia-chlopaka-i-otrzesiny-klas-pierwszych


Przewodnicząca SU – Agata Łaba