Trójka: Kolejny rok szkolny za nami…

Kolejny rok szkolny dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” i Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II należy już do przeszłości.

Reklamy

 

Przyszedł czas podsumowań minionych dziesięciu miesięcy obfitujących w sukcesy, których nie byłoby bez współpracy i zaangażowania wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. 22 czerwca br. społeczność szkolna wzięła udział we mszy świętej, dziękując za wszystkie otrzymane w ciągu roku łaski.

23 czerwca przyszedł czas na podziękowania, rozdanie świadectw, nagród i dyplomów.

W uroczystości uczestniczyli p. Tomasz Zając Burmistrz Miasta , p. Anna Świstowska Przewodnicząca Rady Miasta, p. Anna Wiśniewska Przewodnicząca Rady Rodziców. W swoich przemówieniach dziękowali gronu pedagogicznemu za ich pracę i za zaangażowanie społeczności szkolnej w działania lokalne, a uczniom życzyli satysfakcji z otrzymanych świadectw i udanych wakacji. Burmistrz Miasta p. Tomasz Zająca przekazał upominki uczniom, którzy na egzaminie gimnazjalnym otrzymali 100% wynik z języka angielskiego w części podstawowej. Aleksandra Pachla, Justyna Szlonzak, Miłosz Zając i Hubert Nowak.

Dyrektor szkoły Danuta Krawczuk skierowała podziękowania do nauczycieli, którzy wkładali swój trud w skuteczność nauczania i wychowania dzieci i młodzieży. Podziękowała pracownikom szkoły, rodzicom, władzom miasta i wszystkim osobom, które wspierały szkołę w jej działaniach. Podziękowania otrzymali również rodzice zaangażowani w życie szkoły.

Uczniom, od najmłodszego do najstarszego pogratulowała sukcesów i zachęcała, by wykorzystywali nabytą wiedzę w szkole i stale ją pogłębiali. Absolwentom – uczniom klas trzecich gimnazjum życzyła powodzenia i odnalezienia się w nowym miejscu, z nową siłą do pracy. Wszystkim udającym się na upragnione wakacje życzyła, by dostarczyły dużo radości i wytchnienia od codziennej pracy.

Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem nagrody książkowe i dyplomy za wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie, w konkursach przedmiotowych i artystycznych, za działalność społeczną, charytatywną oraz zaangażowanie w agendach uczniowskich. Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców, za które p. dyrektor złożyła podziękowanie obecnej na uroczystości przewodniczącej Rady Rodziców p. Annie Wiśniewskiej.

 

***


Szkoła Podstawowa


Za reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim ogólnopolskim i międzynarodowym, uzyskanie tytułu laureata i finalisty oraz wyróżnienia, nagrody książkowe i dyplomy otrzymali:

– w klasach 0 – III szkoły podstawowej:

Za wysokie wyniki w Konkursie „Kangur Matematyczny” nagrody odebrali:

Zuzanna Bachusz II b, Emilia Wac II b, Anastazja Sala II b, Marcel Markiewicz II c, Krzysztof Hraciuk II c, Wojciech Sawicki III a, Zofia Hojda III a, Alan Duma III b, Martyna Wesołowska III b, Aleksandra Słotwińska III c.

Za uzyskanie tytułu finalisty w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „CLICKONMANIAC” nagrodzono Filipa Szymańskiego III c i Jakuba Sowę III c.

Za osiągnięcia w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ” Zimowy Przyjaciel Zwierząt „ nagrodę odebrał Karol Marcych kl. II b i Anna Wiśniewska kl. II c

Za tytuł finalisty w Rejonowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej MiMaK 2017 nagrody książkowe odebrali: Zofia Hojda kl. III a, Martyna Wesołowska kl. III b, Zuzanna Wolanin kl. III c, Klaudia Gałkowska kl. III c, Paweł Budzyński kl. 3c.

Nagrody książkowe odebrali laureaci Szkolnego Konkursu „MISTRZ ORTOGRAFII KLAS III”:

Klasa III a: Anna Siejko, Zofia Hojda, Klaudia Strzępek, Dagmara Repeć, Katarzyna Rodak, Antoni Szabat Oskar Bednarz, Anna Krawiec Krzysztof Pawełek.

Klasa III b: Tomasz Kowalczuk, Alan Duma, Łucja Socha, Mateusz Gałan, Filip Szymański, Martyna Kolenda, Zuzanna Waleczko, Angelika Szambelan, Magdalena Kurzawa, Julia Żyłowska, Martyna Wesołowska, Aleksandra Dudek, Małgorzata Dziewiczkiewicz.

Klasa III c: Martyna Markiewicz, Filip Kosakowski, Aleksandra Janiec, Mateusz Gajewski, Martyna Szumiata, Bartosz Czerwiński, Bartosz Ciemięga, Jakub Sowa, Klaudia Gałkowska, Zuzanna Wolanin, Aleksandra Słotwińska, Julia Łobocka, Błażej Szpot, Oliwia Zubko, Maria Chwedczuk,Mateusz Jóźwiak.

Nagrodzono laureatów Szkolnego Konkursu Matematycznego „MISTRZ MATEMATYKI KL. III”:

Klasa III a: Hojda Zofia

Klasa III b: Wesołowska Martyna, Duma Alan, Szymański Filip, Dudek Aleksandra, Szambelan Angelika, Kowalczuk Tomasz, Żyłowska Julia

Opiekunami naszych zwycięzców były panie Alicja Dziedzic, Jadwiga Hukowska i Iwona Rubacha.

Klasa III c: Aleksandra Janiec, Maria Chwedczuk, Klaudia Gałkowska, Paweł Budzyński, Wiktoria Szerement, Bartosz Czerwiński, Zuzanna Wolanin, Julia Łobocka, Martyna Szumiata, Martyna Markiewicz, Jakub Sowa, Ciemięga Bartosz, Mateusz Gajewski,

w klasach IV- VI

Patrycja Zając z kl. IV a za uzyskanie tytułu laureata w Konkursie Matematycznym „SZPAK”, za tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „CLICKONMANIAC”

Wiktoria Boniecka z klasy IV b za tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „CLICKONMANIAC”, za liczne sukcesy literackie, za zdobycie wyróżnienia w XXXIII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej i za zajęcie I miejsca w wojewódzkim Konkursie Literackim ,, Debiut”.

Karol Derlak z kl. Va za tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „CLICKONMANIAC”

Mateusz Tokarz, Emilia Czujkowska z kl. IV b za uzyskanie tytułu finalisty w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „CLICKONMANIAC

 Aleksandra Szabat z kl. Vb za liczne sukcesy literackie, m. in. za zajęcie III miejsca w wojewódzkim Konkursie Literackim ,, Debiut” i zdobycie wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Twórczości ,,Zawsze niech będzie…”.

 Emilia Gryniewicz, Bartosz Brzóska za III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Twórczości ,,Zawsze niech będzie…”.

Zuzanna Tychmańska za uzyskanie tytułu finalisty a Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „CLICKONMANIAC, za reprezentowanie szkoły w Wojewódzkim Konkursie Twórczości ,,Zawsze niech będzie…”.

Miłosz Kondrak z klasy VI a i Milena Turzyńska z klasy V a otrzymali nagrodę za bardzo dobry wynik, Marcela Mazurek – V b za wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta .

Najwyższą średnią w szkole 6,0 otrzymała Milena Turzyńska –6.0. Oprócz świadectwa z wyróżnieniem otrzymała Kartę prezentową na 250 zł w Media EXPERT od CUK Ubezpieczenia Gothaer, Oddział w Hrubieszowie.

Świadectwa z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016 otrzymali: 

za średnią ocen 5,0 i powyżej

klasa IV: Patrycja Zając, Zuzanna Tychmańska, Aleksandra Feliksiak, Karol Grzeszczuk, Bartosz Pawelec, Marlena Uszko, Jakub Gasior, Mikołaj Patkowski, Dawid Walencik, Julia Kaniuga, Emilia Czujkowska, Wiktoria Boniecka, Katarzyna Wiejak, Mateusz Tokarz, Tomasz Koszerny, Natalia Osiniak, Maciej Gałecki

Klasa V : Karol Derlak, Malwina Kryszczuk, Julia Ptak, Kacper Tomaszewski, Aleksandra Szabat, Oliwia Rybaczuk, Marcela Mazurek, Laura Socha, Julia Lipińska, Rafał Kowalczuk Michał Kowalczuk.

Klasa VI: Weronika Stadnik, Oliwia Czerw, Julia Kopczyńska, Aleksandra Prystupa, Nicole Budzowska, Kinga Żuraw, Honorata Dobrowolska, Maja Baranowska, Jakub Janda, Paweł Budzyński, Julia Ciemięga, Patrycja Gontarz, Dominika Krawiec.

 za średnią ocen – powyżej 4,75

Klasa IV: Emilia Gryniewicz ,Jakub Stefaniak , Dawid Bednarczuk, Kamila Dziomaga

Klasa V : Magdalena Kurek, Wiktoria Mońka, Patryk Roch,Wiktoria Germańska, Oskar Karwat, Roksana Więsyk.

Klasa VI: Paulina Bębenek, Matylda Bień, Julia Borkowska, Adam Jakubowski, Miłosz Kondrak, Sebastian Zając, Oliwia Grech, Amanda Greń, Grzegorz Kędzierski, Julianna Pempko, Natalia Słowik, Klaudia Lachowska, Martyna Wiśniewska.

Dyplomy za wzorową 100 % frekwencję w klasach 0- III szkoły podstawowej odebrali:

Nikola Greń, Magdalena Marciniuk, Anna Wiśniewska, Marcel Markiewicz, Paulina Zając, Emilia Pirogowicz, Mateusz Gałan, Piotr Kaniewski, Łucja Socha ,Filip Szymański, Martyna Wesołowska, Błażej Szpot, Oliwia Zubko.

Dyplomy za wzorową 100 % frekwencję w klasach IV – VI szkoły podstawowej odebrali:

Jakub Gorzelnicki, Sebastian Lachowski, Bartosz Socha, Katarzyna Wiejak, Laura Socha, Julianna Pempko, Klaudia Lachowska

Nagrodę za aktywne pełnienie funkcji przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

w roku szkolnym 2016/2017 otrzymała Dominika Krawiec, a funkcji zastępcy przewodniczącej Matylda Bień

Za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim nagrodzono:

Milenę Turzyńską, Oliwię Wiśniewską, Julię Ptak, Honoratę Dobrowolską, Wiktorię Germańską, Wiktorię Bardygę, Julię Kopczyńską, Oliwię Czerw, Jakuba Mazura, Julię Ciemięgę, Patrycję Gontarz, Klaudię Lachowską, Jakuba Mitrusa, Konrada Flisa, Martynę Wiśniewską, Maję Baranowską

Nagrodę za aktywną pracę w sekcji radiowej Samorządu Uczniowskiego otrzymał Jakub Sarapkiewicz i Adrian Romaniewicz.

Za działalność artystyczną w zespole wokalnym w roku szkolnym 2015/2016 nagrody odebrali soliści: Karol Derlak – I miejsce w XVI Wojewódzkim Konkursie Twórczości „Zawsze niech będzie” Zamość 2017 w kategorii soliści; V miejsce w Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej pt. „Chłopcy malowani” w kategorii zespół ;

Dominika Krawiec– III miejsce w XVI Wojewódzkim Konkursie Twórczości „Zawsze niech będzie” Zamość 2017 w kategorii soliści;

Wiktoria Boniecka -wyróżnienie w XVI Wojewódzkim Konkursie Twórczości „Zawsze niech będzie” Zamość 2017 w kategorii soliści;

zespół: Zuzanna Tychmańska, Karolina Soboń, Magdalena Ostasz,Aleksandra Szabat, Jakub Mazur, Martyna Wiśniewska, Maja Baranowska, Oliwia Rybaczuk, Julia Ciemięga, Wiktoria Germańska, Klaudia Lachowska, Patrycja Gontarz, Karolina Zimon, Milena Marciniuk

Za osiągnięcia sportowe, wielokrotne reprezentowanie szkoły w zawodach rangi powiatowej, rejonowej oraz wojewódzkiej pamiątki, dyplomy i nagrody książkowe otrzymały zdobywczynie IV miejsca w Wojewódzkich Igrzyskach w Mini Piłce Nożnej: Sylwia Bartosiewicz, Paulina Bębenek, Sandra Bęsiuk, Matykda Bień, Julia Borkowska,

Oliwia Czerw, Dominika Czupryńska, Julia Kopczyńska, Gabriela Marciniuk, Weronika Stadnik

Za osiągnięcia sportowe i reprezentowanie szkoły nagrody odebrali chłopcy:

Konrad Flis, Adam Jakubowski, Kacper Gryniewicz, Bartłomiej Jaworski, Miłosz Kondrak

Dawid Kudelski, Julian Sadlej, Szymon Wac, Mateusz Watras, Sebastian Zając, Igor Krawczyński

 Wręczono również podziękowanie za zaangażowanie w Szlachetną Paczkę klasie III b oraz Pani Iwonie i Tomaszowi Rubachom. Pan Grzegorz Socha odebrał podziękowanie za pomoc i zaangażowanie okazane Szkolnemu Kołu CARITAS w ciągu całego roku szkolnego.

 

***

 

Gimnazjum


Za reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim i uzyskanie tytułu laureata i finalisty, oraz wyróżnienia, nagrody książkowe i dyplomy otrzymali:

Tomasz Budzyński -laureat Konkursu Matematycznego ZAGIMAK, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur, laureat w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym Lwiątko .

Katarzyna Tokarczukfinalista Konkursu Matematycznego ZAGIMAK za zdobycie tytułu finalisty w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego Clickonmaniac”, I miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego „English Gramar&Lexis Master

 Krzysztof Szczęk , finalista Konkursu Matematycznego ZAGIMAK:

Joanna Gidzińska za reprezentowanie szkoły i osiąganie wysokich wyników w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach literackich: zdobycie tytułu laureata w XXXIII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w Słupsku, zdobycie tytułu laureata w XX Ogólnopolskim i XXXIV Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa 2016”, zdobycie tytułu laureata w Konkursie Literackim „Debiut” organizowanym przez Zamojski Dom Kultury, udział w Konkursie artystycznym o życiu i twórczości Henryka w ramach realizacji projektu Zamojskie Centrum Cooltur w Roku Sienkiewiczowskim, za reprezentowanie szkoły w konkursach religijnych.

Lidia Pasieka, Michał Jemielniak, Wiktoria Buczkoza zdobycie tytułu finalisty w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego Clickonmaniac”, I miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego „ English Gramar&Lexis Master

Justyna Szlonzak- za zdobycie tytułu finalisty w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego Clickonmaniac

Julia Bartkoza reprezentowanie szkoły w konkursach recytatorskich.

Wiktoria Rozwadowska, Agata Łabaza reprezentowanie szkoły i osiągnięcia w konkursach religijnych.

Największe sukcesy sportowe w tym roku szkolnym osiągnęli finaliści wojewódzcy w piłce ręcznej, finaliści półfinału wojewódzkiego w koszykówce i reprezentanci szkoły w piłce nożnej , siatkówce, lekkoatletyce, badmintonie

Adam Kowalski, Konrad Burdzy, Kacper Rodziewicz, Kacper Kaspruk, Bartłomiej Fijołek

Kamil Daciuk.

Świadectwa z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce odebrali:    

Najwyższą średnią w szkole 6,0 otrzymała Aleksandra Kędziera-6.0. Oprócz świadectwa z wyróżnieniem otrzymała Kartę prezentową na 250 zł w Media EXPERT od CUK Ubezpieczenia Gothaer, Oddział w Hrubieszowie.

Świadectwa z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce odebrali również:   

Justyna Szlonzak, Agata Łaba, Sylwia Walencik, Magdalena Chrząstek, Joanna Gidzińska, Monika Bednaruk, Kamila Czupryńska, Hubert Nowak, Jakub Zając, Tomasz Budzyński, Wiktoria Buczko, Katarzyna Tokarczuk, Patrycja Pawlos, Lidia Pasieka, Patrycja Korońska, Julia Bartko,

Nagrody za wzorową 100 % frekwencję odebrały dwie uczennice: Patrycja Pawlos i Patrycja Korońska

Za działalność artystyczną w zespole wokalnym i reprezentowanie szkoły w konkursach muzycznych, wydarzeniach artystycznych, uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych w roku szkolnym 2016/2017: ( II miejsce w XVI Wojewódzkim Konkursie Twórczości „Zawsze niech będzie” Zamość 2017;I miejsce w Powiatowym Konkursie „Pamięci zabić się nie da” w kategorii zespoły wokalne; Nagroda w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej; II miejsce w II Konkursie Piosenki Wojskowej „Na powstańczą nutę” w kategorii zespoły wokalne; I miejsce w Konkursie Piosenki Europejskiej EUROSONG; I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Europejskiej) nagrody odebrały:

Agata Łaba, Aleksandra Kędziera, Julia Dąbrowska, Małgorzata Pitus, Marta Markiewicz i Justyna Szlonzak, która zdobyła ponadto I miejsce w Powiatowym Konkursie „Pamięci zabić się nie da” w kategorii soliści, wyróżnienie w II Konkursie Piosenki Wojskowej „ Na powstańczą nutę” w kategorii soliści.

Za godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym nagrodzono: Joannę Gidzińską, Monikę Bednaruk, Sandrę Kamińską,Wiktorię Rozwadowską, Krystiana Małyszkę, Michała Jemielniaka.

Za pracę w Samorządzie Uczniowskim podziękowania otrzymali: Agata Łaba, Gracjan Skwarek, Emilian Gardyński, Bartosz Dąbrowski, Tomasz Budzyński, Aleksandra Kędziera, Sylwia Walencik, Magdalena Chrząstek, Justyna Szlonzak, Joanna Gidzińska, Małgorzata Pitus, Oliwia Hałucha, Bartłomiej Fijołek, Jakub Łaba.

Za udział w konkursach tematycznych dyplomy uznania odebrali:

– Ogólnopolski Konkurs Wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „MEDITEST”:

wyróżnienie – Julia Bartko, dyplomy – Hubert Nowak, Magdalena Chrząstek, Piotr Perelmuter, Aleksandra Ślązak, Patrycja Korońska, Marta Markiewicz, Rafał Hubka, Ewa Skierska, Jakub Czuj, Tomasz Budzyński, Klaudia Kowalczuk.

-Ogólnopolski Konkurs Wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska „EKOTEST”:

Julia Bartko, Tomasz Budzyński, Zuzanna Olszak, Katarzyna Tokarczuk, Patrcja Korońska, Julia Kowalczuk, Aleksandra Ślązak, Rafał Hubka, Magdalena Chrząstek, Patrycja Pawlos.

Za osiągnięcia w konkursach plastycznych nagrody odebrali:

Agata Łaba: Grand Prix Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wsi spokojna, wsi wesoła – wędrówki szlakiem Oskara Kolberga” CHOPINALIA 2017 w Dusznikach Zdroju; I miejsce KOCIE SPRAWY – VIII Wojewódzki Konkurs Fotograficzny i Plastyczny „Kocie sprawy”; ,,I miejsce: XVI Wojewódzki Konkurs Twórczości „Zawsze niech będzie…” Zamość 2017

Julia Kowalczuk: III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wsi spokojna, wsi wesoła – wędrówki szlakiem Oskara Kolberga” CHOPINALIA 2017 w Dusznikach Zdroju

Jakub Kozik: wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Wsi spokojna, wsi wesoła – wędrówki szlakiem Oskara Kolberga” CHOPINALIA 2017 w Dusznikach Zdroju

Adrian Lewandowski: III miejsce: XVI Wojewódzki Konkurs Twórczości „Zawsze niech będzie…” Zamość 2017

Za wybitne osiągnięcia sportowe, wielokrotne reprezentowanie szkoły w zawodach rangi powiatowej, rejonowej oraz wojewódzkiej pamiątki, dyplomy i nagrody książkowe otrzymali:

Jakub Tlak , Szymon Ciucki, Mateusz Nowosad, Mateusz Kaczmarek, Damian Kuropatwa

Adrian Kudelski, Jakub Kozik, Patryk Piasecki, Piotr Perelmuter, Jakub Marchlewski

Michał Paradowski, Dominik Zubko, Tomasz Budzyński,Krystian Pawlos, Dominik Buta, Kevin Wróbel, Krystian Małyszka, Kamil Boraca;

Magdalena Lachowska, Aleksandra Ślązak, Masza Saczuk, Zofia Radelczuk, Aleksandra Biszczat, Wiktoria Iwańczuk, Klaudia Kowalczyk, Klaudia Kowalczuk, Olga Śmietanka, Natalia Bednarczuk, Justyna Szlonzak, Kamila Czupryńska, Magdalena Chrząstek, Sylwia Walencik, Agata Łaba, Aleksandra Kędziera.

Za trzyletnie aktywne angażowanie się w akcje charytatywne i działania wolontariatu na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach, Stowarzyszenia Edukacyjnego „Razem” PCK i społeczności lokalnej nagrodzono uczniów klas trzecich:

Aleksandrę Pachlę, Monikę Bednaruk, Joannę Gidzińską, Jakuba Jaronia, Julię Jaroszyńską, Michała Jemielniaka, Aleksandrę Jóźwiak, Natalię Karwat, Wiktorię Kraszkiewicz, Wiktorię Grelę, Krystiana Małyszkę, Anetę Roch, Wiktorię Rozwadowską, Emiliana Gardyńskiego, Macieja Simona, Gracjana Skwarka, Sandrę Kamińską, Kingę Kisielewską, Wiktorię Wojdę, Kamila Boracę, Karolinę Czyż, Przemysława Korkucia, Dianę Makolągwę, Jakuba Śmietankę, Izabelę Kowalczuk.

Krystian Małyszka otrzymał podziękowanie za zaangażowanie społeczne na rzecz szkoły a rodzic Pan Tomasz Kowalczuk za pomoc i zaangażowanie okazane Szkolnemu Kołu CARITAS w ciągu całego roku szkolnego.

 

***

 

Gratulujemy wszystkim , którzy prezentowali szkołę z jak najlepszej strony. W nowym roku szkolnym życzymy jeszcze więcej sukcesów. Teraz cieszmy się wakacjami i każdy dzień przeżyjmy jak najlepiej, abyśmy we wrześniu pełni nowych sił i energii podjęli wyzwania kolejnego roku szkolnego.

 

Zdjęcia:

http://www.zsm3-hrubieszow.pl/index.php/sp3/12-aktualnosci-sp/1380-kolejny-rok-szkolny-za-nami

http://www.zsm3-hrubieszow.pl/index.php/gim3/11-aktualnosci-gim/1379-kolejny-rok-szkolny-za-nami

 

 M.B

fot. T. Lenard (ZSM nr 3)