Trwają zapisy do SP nr 3

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie zaprasza dzieci do klas I-szych i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2008/2009.

Reklamy

Szkoła może pochwalić się wykwalifikowaną kadrą (24 nauczycieli dyplomowanych) oraz bardzo wysokimi osiągnięciami dydaktycznymi w konkursach przedmiotowych, literackich, recytatorskich, artystycznych, sportowych z ogólnopolskimi włącznie.

Od klasy „zerowej” szkoła prowadzi naukę języka angielskiego. W placówce prężnie działa również pracownia komputerowa. Szkoła osiąga bardzo wysokie wyniki w nauczaniu – w bieżącym roku 5-ciu uczniów otrzymało stypendium Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

Dzieci mogą korzystać ze świetlicy, stołówki szkolnej, bardzo dobrze wyposażonej biblioteki i czytelni, sali gimnastycznej i korekcyjnej oraz organizowanych wycieczek turystyczno – krajoznawczych, na basen itp.

Zapraszamy rodziców w dniach od 8 lutego do 2 kwietnia 2008 r. do siedziby szkoły w Hrubieszowie, ul. Zamojska 16, telefon: 084 696 31 10.

Dyrekcja szkoły