Uczennice Staszica w projekcie Akademii Szkolnych Liderów Przyszłości – ZDJĘCIA

Uczennice hrubieszowskiego Staszica – Malwina Kosel, Oliwia Kowalczyk i Kaya Perehubka zakwalifikowały się do projektu Akademii Szkolnych Liderów Przyszłości.

Reklamy

Wiedząc, jak ważne dla pozytywnego funkcjonowania jest zdrowie psychiczne, uczniowie I Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie uczestniczą w programie Szkoła Pozytywnego Myślenia opracowanego przez Fundację Instytut Edukacji Pozytywnej. Jest to program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego i upowszechniania wiedzy na ten temat.

Dlaczego każdy człowiek może być kreatywny? Jak pobudzić swoją kreatywność? Jak zmienić kreatywne pomysły na realne działania? To tylko niektóre tematy, jakie będą poruszane w trakcie projektu Akademii Szkolnych Liderów Przyszłości, do którego zakwalifikowały się uczennice z kl. IE (psychologiczno-medialnej) Malwina Kosel, Oliwia Kowalczyk i Kaya Perehubka.

W ramach Akademii dziewczęta będą miały możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych spotkaniach z liderami społecznymi, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach i przepisach na sukces. Następnie, w szkolnych zespołach będą pracowały nad projektem społecznym, który docelowo zrealizują w swoim otoczeniu.

Życzymy powodzenia!


(info i fot. LO Staszic)


Zobacz też:

Staszic: 3 miejsce Agnieszki Pędzik na Festiwalu Języka Rosyjskiego! – ZDJĘCIA

Staszic: 3 miejsce Agnieszki Pędzik na Festiwalu Języka Rosyjskiego! – ZDJĘCIA


Lykoland