23 maja 2024

Uczniowie SOSW w Krynicy Morskiej

HrubieszówHrubieszów

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Hrubieszowie wraz z rodzicami i opiekunami uczestniczyli w dwutygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w Krynicy Morskiej.

Korzystaliśmy z zabiegów leczniczych oraz licznych atrakcji. Zwiedzaliśmy Gdańsk, Gdynię, Hel oraz wszystkie miejscowości Mierzei Wiślanej. Trzypokładowym Tramwajem Wodnym płynęliśmy z Gdańska na Hel.

Wspaniałe emocje wzbudził udział w rodeo, każdy uczestnik miał okazję jeździć konno oraz zwiedzić Jantar w czasie przejażdżki bryczką. Trójwymiarowy seans w Multikinie to kolejna atrakcja wyjazdu. Dzień Dziecka zaś świętowaliśmy w Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie oglądaliśmy spektakl „Piękna i Bestia”. Pogoda nam sprzyjała opaliliśmy się i sprawdziliśmy, że woda w Bałtyku jest słona. Zbieraliśmy bursztyny i muszelki.

Ta wspaniała przygoda nie miała by miejsca, gdyby nie przychylność Starosty Powiatu Hrubieszowskiego, Burmistrza Miasta Hrubieszów oraz Dyrektora PKS WSCHÓD SA w Lublinie Oddział w Hrubieszowie. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Organizatorem turnusu była M. Dobrowolska – Pawluk.

tekst i foto
SOSW w Hrubieszowie

Zdjęcia »

Hrubieszow LubieHrubie 2009