18 czerwca 2024

Udane ferie w Jedynce

Pomimo trwających jeszcze ferii zimowych, uczestnicy wypoczynku w Jedynce mogą je uznać już za udane… Zaplanowane w dniach 22-24 stycznia zimowisko wypaliło w 100 procentach. Już po pierwszym dniu 48 uczniów, którzy zadeklarowali swoje uczestnictwo, wróciło do domu zadowolonych i podekscytowanych.

Reklamy

 

Wszystko przebiegało zgodnie z zaplanowanym harmonogramem:

·           9 00 – Przygotowanie sprzętu i zaznajomienie uczestników z zasadami bezpiecznego poruszania się po stoku narciarskim.

Reklamy

·           11 00  – Weryfikacja umiejętności narciarskich i podział na grupy zaawansowania.

·           12 30  – Posiłek regeneracyjny.

Reklamy

·           13 30  – Turniej tenisa stołowego połączony z meczem pokazowym w wykonaniu zawodników IV ligi i profesjonalnym treningiem

·           Zajęcia rekreacyjno sportowe – gry sportowe i świetlicowe – równolegle z turniejem tenisowym.

·           16 30 – Zakończenie

 

Kolejne dwa dni to wielka uczta dla sympatyków białego szaleństwa na stoku w Jacni. Pomimo sporego mrozu, trudności na oślej łączce i lęku jaki towarzyszył pierwszym zjazdom wszyscy cali i zdrowi może trochę poobijani z uśmiechem wracali do domu. Nie mogło w drodze powrotnej zabraknąć wizyty w McDonaldzie jak również zaplanowanego wcześniej ogniska z kiełbaskami.

Składamy serdeczne podziękowania opiekunom, instruktorom, sponsorom i uczestnikom którzy potrafili stworzyć tak wspaniałą atmosferę nasuwającą pytanie – „Kiedy kolejny, taki wyjazd…?”

 

Zdjęcia:

http://www.zsm1.hrubieszow.info/index.php/component/content/article/327-udany-feryjny-wypoczynek.html

 

Info i fot. ZSM nr 1