W Grudniowy Dzień

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

16 grudnia rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „W GRUDNIOWY DZIEŃ” organizowany corocznie przez Hrubieszowski Dom Kultury. Spotkanie z laureatami i wręczenie nagród odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w połowie stycznia 2010 r.

***

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pt. W GRUDNIOWY DZIEŃ
z dnia 16 grudnia 2009 r.

Komisja w składzie :

Przewodniczący :
Anna Jańczuk – mgr plastyki

Członkowie :
Emilia Feliksiak – dyrektor Hrubieszowskiego Domu Kultury
Magdalena Bień – pracownik HDK, sekretarz konkursu
Anna Bylina – członek komisji
Agnieszka Mikulska – członek komisji
Andrzej Marut – organizator konkursu

W konkursie udział wzięły:
Miejskie Przedszkole Nr 1 im. Małego Księcia w Hrubieszowie,
Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie,
Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie,
Szkoła Podstawowa w Matczu
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie,
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie,
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów WOP w Dołhobyczowie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Honiatyczach
Publiczna Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Mirczu
Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach
Szkoła Podstawowa w Malicach
Szkoła Podstawowa w Turkowicach
Szkoła Podstawowa w Gozdowie
Szkoła Podstawowa w Horodle im. Króla Władysława Jagiełły
Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego w Werbkowicach
Gimnazjum im. Polskich Noblistów Nr 17 w Werbkowicach
Gimnazjum Nr 2 w Hrubieszowie
Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie
Gimnazjum Publiczne w Horodle
Gimnazjum Nr 1 im. Króla Wł. Jagiełły w Hrubieszowie
Koło plastyczne HDK.
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Hrubieszowie

Na konkurs wpłynęło 218 prac nadesłanych z 3 przedszkoli, 13 szkół podstawowych, 5 gimnazjów i 1 koła plastycznego z HDK.

Zgodnie z regulaminem konkursu postanowiono nie rozpatrywać prac nie oprawionych w passe – partout oraz prac złożonych spoza powiatu hrubieszowskiego.

Po wnikliwej ocenie postanowiono przyznać nagrody w czterech grupach wiekowych następującym autorom…

I grupa – przedszkola

1. Adrian Pietrowski lat 6 – Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach – op. Aneta Ziółkowska
2. Ania Kapluk lat 6 – Koło Plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut
3. Justyna Opalińska lat 6 – Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie – op. Anna Struzik – Nikodem
4. Julia Majewska lat 6 – Koło Plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut
5. Ewa Romaniszyn lat 6 – Koło Plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut
6. Kasia Szkodzińska lat 6 – Koło Plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

II grupa – klasy I – III

1. Dawid Pirogowicz lat 8 – Koło Plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut
2. Oliwia Senkowska lat 9 – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Magdalena Płonkowska
3. Joanna Pyc lat 9 – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Magdalena Płonkowska
4. Dominika Pisiewicz – klasa I – Szkoła Podstawowa w Malicach – nauczyciel Aneta Kędzierska
5. Karolina Tauz klasa III – Zespół Szkół w Werbkowicach – nauczyciel Anna Cenbelewicz
6. Natalia Karcz klasa I – Koło Plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut
7. Albert Guluk lat 8 – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie – nauczyciel Danuta Pirogowicz

III grupa – klasy IV – VI

1. Alicja Romaniszyn lat 10 – Koło Plastyczne HDK – Nagroda Specjalna za zestaw prac – instruktor A. Marut
2. Kamil Sioma lat 11 – Szkoła Podstawowa w Werbkowicach – nauczyciel Maryla Sułkowska
3. Jagoda Zarek lat 12 – Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie – nauczyciel Anna Struzik – Nikodem
4. Aleksandra Nowosad – klasa VI – Szkoła Podstawowa w Turkowicach – nauczyciel Aneta Kędzierska
5. Katarzyna Wójtowicz – klasa IV – Szkoła Podstawowa w Gozdowie – nauczyciel Grażyna Kwietniewska
6. Karolina Ranch lat 12 – za dwie prace – Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie – nauczyciel Anna Struzik – Nikodem
7. Aneta Kozyra klasa VI – Szkoła Podstawowa w Mirczu – nauczyciel Bożena Dyrda
8. Rafał Bednarczuk lat 12 – Szkoła Podstawowa w Werbkowicach – nauczyciel Maryla Sułkowska
9. Kacper Kowalczuk lat 10 – Szkoła Podstawowa w Horodle – nauczyciel Marzanna Szumska
10. Agata Buta lat 11 – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Aneta Franke
11. Justyna Kulawiak lat 11 – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Aneta Franke
12. Anna Opalińska lat 11 – Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie – nauczyciel Anna Struzik – Nikodem
13. Katarzyna Jarawka klasa IV – Szkoła Podstawowa w Honiatyczach – nauczyciel Jolanta Dragun

IV grupa – gimnazja

1. Klaudia Garczyńska lat 15 – Zespół Szkół w Werbkowicach – nauczyciel Zdzisława Tracz – Mardofel
2. Klaudia Litwińczuk – lat 14 – Zespół Szkół w Werbkowicach – nauczyciel Zdzisława Tracz – Mardofel
3. Kinga Urowska lat 16 – Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Zdzisława Tracz – Mardofel
4. Marta Bednarz lat 15 – Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie – nauczyciel Zdzisława Tracz – Mardofel
5. Paweł Ptak lat 14 – Zespół Szkół w Werbkowicach – nauczyciel Zdzisława Tracz – Mardofel
6. Barbara Lisiak lat 14 – Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie – nauczyciel Ewa Watras
7. Kasia Błaszczak lat 14 – Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie – nauczyciel Ewa Watras
8. Diana Karaś – lat 14 – Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie – nauczyciel Ewa Watras
9. Dominika Modrecka lat 15 – Koło Plastyczne HDK – instruktor Andrzej Marut

***

Ogółem przyznano 35 nagród.

Komisja dziękuje wszystkim za udział w konkursie, składając jednocześnie gratulacje laureatom i opiekunom za zdobyte nagrody.

Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić następujących opiekunów i nauczycieli za fachową opiekę i przygotowanie dzieci do konkursu:

1. Aneta Ziółkowska – Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach
2. Anna Struzik – Nikodem – Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie
3. Zdzisława Tracz – Mardofel – Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Werbkowicach
4. Zdzisława Tracz – Mardofel – Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie
5. Jolanta Dragun – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie
6. Grażyna Kwietniewska – Szkoła Podstawowa w Gozdowie
7. Maryla Sułkowska – Szkoła Podstawowa w Werbkowicach
8. Magdalena Płonkowska – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie
9. Marzanna Szumska – Szkoła Podstawowa w Horodle
10. Aneta Franke – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie
11. Aneta Kędzierska – Szkoła Podstawowa w Malicach
12. Anna Cenbelewicz – Zespół Szkół w Werbkowicach
13. Danuta Pirogowicz – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie
14. Bożena Dyrda – Szkoła Podstawowa w Mirczu
15. Ewa Watras – Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie
16. Andrzej Marut – instruktor HDK

***

Nagrody i wyróżnienia ufundowali:
Urząd Miasta w Hrubieszowie, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie i Hrubieszowski Dom Kultury.

***

Info i foto:
HDK

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009