W tym tygodniu w kinie Plon (WIDEO)

W tym tygodniu kino Plon zaprasza na projekcje filmów: „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”, „Jak rozmawiać z psem” i „Small world”.

Reklamy

WYSZYŃSKI – ZEMSTA CZY PRZEBACZENIE {2D, Polski, 90 min., +15}

 

16.10.2021 sobota godz. 14:00

17.10.2021 niedziela godz. 14:00

WYSZYŃSKI – ZEMSTA CZY PRZEBACZENIE 

2D,

Gatunek: Biograficzny / Dramat / Wojenny

czas trwania: 90 min.

od lat: +15

Scenariusz: Tadeusz Syka

Reżyseria: Tadeusz Syka

Kraj producenta: Polska

Rok prod.:2021

Losy wojenne księdza porucznika Stefana Wyszyńskiego – przyszłego Prymasa Polski.

Jest rok 1944, w ferworze wojny poznajemy młodego księdza Wyszyńskiego, który niedawno został mianowany kapelanem oddziału na terenie Puszczy Kampinoskiej. Równolegle działa on w powstańczym szpitalu. Wszyscy znają go tam pod pseudonimem „Radwan II”. Wojenna rzeczywistość jest dla ks. Wyszyńskiego kuźnią charakteru, walką o nadzieję i miłość, szczególnie wobec nieprzyjaciół. Jak w wojennej codzienności mamy wybaczać – pyta bohater, zwracając się do Źródła swego powołania. W czasie krytycznych sytuacji takich jak rewizja szpitala przez oddziały SS czy podczas łapanki, Wyszyński staje w obliczu próby. Stara się dzielnie wspierać swoich kompanów, dodając im nadziei. Widziana w oddali płonąca Warszawa i przynoszone przez wiatr spalone fragmenty książek przypominają o trwającym w mieście Powstaniu. Kolejne transporty rannych ze stolicy wymagają natychmiastowej opieki, a niemieckie patrole przeczesują teren w poszukiwaniu wycofujących się bohaterów. W tych niezwykle trudnych czasach hartuje się siła ducha i wielkość serca przyszłego Prymasa Polski. W ogłuszającym huku ostrzałów artyleryjskich, przy łóżkach rannych Powstańców, czy podczas mrożących krew w żyłach spotkań z bezdusznymi hitlerowskimi żołnierzami – wiara ks. por. Wyszyńskiego się hartuje i kształtuje. „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” to opowieść o człowieku, który w obliczu wojny musi dokonywać trudnych wyborów i odpowiedzieć sobie na pytanie „Jak miłować nieprzyjaciół, kiedy przyszło nam do nich strzelać?”


 

JAK ROZMAWIAĆ Z PSEM {2D, Polski, 91 min., +6 }

 

15.10.2021 piątek godz. 16:00

16.10.2021 sobota godz. 16:00

17.10.2021 niedziela godz. 16:00

JAK ROZMAWIAĆ Z PSEM / Think Like a Dog 

2D Dubbing

Gatunek: Familijny / Komedia

czas trwania: 91 min.

od lat: +6

Scenariusz: Gil Junger

Reżyser: Gil Junger

Kraj producenta: Chiny / USA / Wielka Brytania

Rok prod.: 2020

Oliver ma 12 lat i jest technologicznym geniuszem. Jego najlepszym przyjacielem jest pies o imieniu Henry. Niestety chłopiec nigdy nie wie co kołacze się po głowie zwierzaka, gdy ten do niego szczeka. To się jednak zmieni! Pewnego dnia Oliver przeprowadza tajemniczy eksperyment, w wyniku którego między czworonogiem a jego właścicielem nawiązuje się telepatyczna więź. Od tej pory chłopiec słyszy myśli własnego psa, dzięki czemu mogą ze sobą normalnie rozmawiać. Szybko się okazuje, że ta dwójka ma ze sobą mnóstwo wspólnego, a na pierwszym miejscu jest miłość do naleśników! Za rogiem czyha jednak niebezpieczeństwo – na trop chłopca i jego psa wpadają podejrzani ludzie, którym bardzo zależy na poznaniu tajników telepatycznego eksperymentu. Oliver i Henry ruszają do akcji! Zaczyna się przygoda pełna humoru, zwrotów akcji i wielkiej przyjaźni.


SMALL WORLD {2D, Polski, 117 min., +15}

 

14.10.2021 czwartek godz. 18:00

15.10.2021 piątek godz. 18:00

16.10.2021 sobota godz. 18:00

17.10.2021 niedziela godz. 18:00

SMALL WORLD

2D,

Gatunek: Dramat / Kryminał

czas trwania: 117 min.

od lat: +15

Scenariusz: Olaf Olszewski / Patryk Vega

Reżyseria: Patryk Vega

Kraj producenta: Polska

Rok prod.:2021

W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Do czego będzie zdolny policjant, prowadzący śledztwo w sprawie?

W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Jedynym śladem zajścia pozostaje widziana w okolicy rosyjska ciężarówka. Matka dziewczynki (Marieta Żukowska), wspierana przez policjanta Roberta (Piotr Adamczyk), wyrusza w pościg, ale nie jest w stanie zatrzymać porywaczy. Po latach, wciąż gnębiony wyrzutami sumienia Robert wpada na trop, który pozwala mu wrócić do sprawy. Odkryte na miejscu eksplozji rosyjskiej kamienicy dowody naprowadzają go na ślad międzynarodowej szajki przestępczej. Tymczasem w Bangkoku, nastolatka Ola (Julia Wieniawa) jest zmuszana spełniać wszystkie zachcianki bogatego biznesmena. Co stanie się, gdy los zetknie dziewczynę z polskim stróżem prawa?

­


­Rezerwacja i sprzedaż www.kinoplon.pl

Rezerwacje niewykupione 30 min. przed rozpoczęciem seansu są anulowane automatycznie.

Kasa kina w okresie wakacyjnym otwierana jest godzinę przed pierwszym seansem w każdym dniu projekcji.

Ceny biletów:

Film 2D/3D ulgowy 16 zł., normalny 18 zł.

Karta Dużej Rodziny:

Film 2D/3D ulgowy 14 zł., normalny 16 zł.

Do oglądania filmów w projekcji 3D niezbędne są okulary, które można zakupić w kasie Kina PLON.

Okulary do oglądania filmów w projekcji 3D – Cena 4 zł

Kino PLON zastrzega sobie możliwość zmiany w repertuarze, terminach, godzinach i formatach filmów.

­

(info: Kino Plon, plakaty, trailery: youtube.com / dystrybutorzy – nadesłane materiały promocyjne)


Zobacz też:

Hrubieszów: Repertuar Kina Plon na październik – ZDJĘCIA, WIDEO

Hrubieszów: Repertuar Kina Plon na październik – ZDJĘCIA, WIDEO


­