3 marca 2024

Wypadek drogowy

Wczoraj hrubieszowscy policjanci udali się do miejscowości Kolonia Miętkie, gdzie doszło do wypadku drogowego. Jak ustalono, 58-letnia kobieta kierując Mazdą, potrąciła 32-latka, który wykonywał prace na jezdni przy rozładunku materiałów z ciężarowego Jelcza. Mężczyzna ze złamaną nogą trafił do szpitala.

Reklamy

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Kolonia Miętkie gm. Mircze.

Po godzinie 10:00 hrubieszowski dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie o wypadku drogowym. Na miejsce udali się policjanci z Posterunku Policji w Dołhobyczowie oraz patrol Wydziału Ruchu Drogowego z KPP Hrubieszów.

Reklamy

Jak ustalili policjanci, na drodze powiatowej relacji Adelina – Mircze, na prostym odcinku drogi, na którym odbywały się prace remontowe, 58-letnia kierująca Mazdą wykonując manewr omijania pojazdów, potrąciła jednego z robotników.

32-letni mężczyzna rozładowywał kręgi betonowe z ciężarowego Jelcza. Pracownik ze złamaną nogą został przewieziony do szpitala.

Po raz kolejny Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność. Nasze bezpieczeństwo zależy od nas.

***

Źródło:
KPP w Hrubieszowie (EK)