24 września 2023

Wypadek na skrzyżowaniu w Starej Wsi [ZDJĘCIA]

Wczoraj wieczorem doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu w Starej Wsi, w gminie Mircze.

Reklamy

– W dniu 14.06.2023 roku o godzinie 19:15 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu w Starej Wsi, w gminie Mircze – informuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z hrubieszowskiej Straży Pożarnej.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia trzech zastępów Straży Pożarnej zastano zderzenie dwóch pojazdów osobowych na drodze powiatowej, blokujących jeden pas ruchu.

Reklamy

Osoby biorące udział w zdarzeniu samodzielnie opuściły pojazdy przed przybyciem straży pożarnej. Kierowca jednego z pojazdów został przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala celem wykonania dodatkowych badań.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca prowadzonych działań, odłączeniu zasilania w pojazdach, zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi oraz oświetleniu miejsca zdarzenia – dodaje st. kpt. Marcin Lebiedowicz.

Reklamy

W działaniach udział brały: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, JRG Hrubieszów, OSP Mircze, OSP Stara Wieś – łącznie na miejscu pracowało 17 strażaków.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia – jak informuje Straż Pożarna – było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Interwencja trwała prawie trzy i pół godziny.

Hrubieszowscy policjanci ustalają wszelkie okoliczności i przebieg zdarzenia.źródło i fot. KPPSP w Hrubieszowie / info: st. kpt. Marcin Lebiedowicz, fot. str. Mariusz Szczuc


Zobacz też:

Hrubieszowska porodówka w pierwszej dziesiątce w Polsce! [ZDJĘCIA]

Hrubieszowska porodówka w pierwszej dziesiątce w Polsce! [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →