20 maja 2024

Wzięli udział w konkursie – dostali MP3

O tym, że opłaca się brać udział w różnych konkursach, przekonały się dziś dzieci, które zgłosiły swoje prace do organizowanego przez Urząd Miasta konkursu „Wakacje bez alkoholu”.

Wszyscy uczestnicy w nagrodę otrzymali bowiem odtwarzacze MP3.

Celem konkursu było podsumowanie wypoczynku wakacyjnego bez alkoholu, promowanie zdrowego, wolnego od uzależnień stylu życia oraz organizowanie ciekawych form spędzania wakacji.

Konkursowe prace były pisemnymi relacjami z przeżytych bez alkoholu wakacji, często wzbogaconymi o dokumentację fotograficzną.

W konkursie mogły wziąć udział dzieci i młodzież, która nie ukończyła 18 lat, a uczestnicy podzieleni byli na dwie kategorie wiekowe – do 13 lat i powyżej 13 lat.

Ponieważ do konkursu zgłoszono jedynie 6 prac, 30 listopada 2006 roku komisja konkursowa w składzie – Alfred Przybysz i Wacław Mucha postanowiła nagrodzić prace wszystkich autorów.

Oto oni:
Izabela Głowacka
Aleksandra Szeląg
Magdalena Hajkiewicz
Malwina Łacińska
Natalia Kamieniecka
Mateusz Domina

Wszyscy uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 3 i są uczniami klas – IV C, V A i V C, a do konkursu przygotowała ich p. Ewa Sitnik-Pogwizd.

Mamy nadzieję, że tak atrakcyjne nagrody ufundowane przez UM zmobilizują do udziału w przyszłorocznym konkursie większą ilość uczestników.

zobacz zdjęcia >>