Zaginął Józef Rerak

Hrubieszowscy policjanci poszukują 55-letniego Józefa Rerak, który wczoraj około godziny 10:30 wyszedł z domu przy ulicy Gródeckiej i do chwili obecnej nie powrócił, i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jak ustalono mężczyzna miał udać się po zakupy do piekarni przy ulicy Mickiewicza. Jeśli ktokolwiek ma wiedzę na temat miejsca pobytu mężczyzny, prosimy o pilny kontakt z Policją pod nr tel. 846966210 lub 997.

Reklamy

Hrubieszowscy policjanci poszukują 55-letniego Józefa Rerak, który wczoraj około godziny 10:30 wyszedł z domu przy ulicy Gródeckiej i do chwili obecnej nie powrócił, i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jak ustalono, mężczyzna wyjechał z domu rowerem typu składak, koloru zielonego i miał udać się po zakupy do piekarni przy ulicy Mickiewicza.
 
Józef Rerak w chwili wyjścia z domu ubrany był w kurtkę skórzaną koloru czarnego, niebieskie materiałowe spodnie, czarne pantofle. Mężczyzna ma 160 cm wzrostu, otyłą budowę ciała, włosy czarne krótko ostrzyżone, nosi wąsy. 55-latek leczy się na cukrzycę i na nadciśnienie.
 
Jeśli ktokolwiek ma wiedzę na temat miejsca pobytu mężczyzny, prosimy o pilny kontakt z Policją pod nr tel. 846966210 lub 997.
 
 
Źródło: KPP w Hrubieszowie (EK)