22 lipca 2024

Zagrożenie dla życia i zdrowia?

Hrubieszów Chodzi o mające się odbyć na wielką skalę szczepienia niesprawdzonymi, nieprzetestowanymi produktami, których skład jest utajniony, efekty działania nieprzewidywalne, a produkowane przez firmy, którym udowodniono działania kryminalne.

Reklamy

***

Szanowni Państwo.

Reklamy

Piszę do Was z nadzieją, że są wśród Was patrioci, ludzie mający poczucie odpowiedzialności za nasz kraj, oraz jego mieszkańców i po prostu w jakikolwiek czuli na ludzką krzywdę. Mam nadzieję, ze ta wiadomość trafi do kogoś, kto wyżej ceni ludzkie życie i zdrowie niż własną karierę, pieniądze, czy popularność.

Ponieważ funkcjonująca w najróżniejszej postaci CENZURA w większości mainstreamowych mediów nie przepuszcza żadnych nieoficjalnych wiadomości, zwracam się do Państwa z prośbą o zainteresowanie i upowszechnienie informacji, które choć są oparte na faktach i dotyczą BEZPIECZEŃSTWA, ZDROWIA I ŻYCIA ludzi w żaden sposób nie mogą przedostać do opinii publicznej, co stwarza faktyczne możliwości manipulowania, czego bezpośrednim efektem może być brak świadomości o zagrożeniach i bezpośrednie następstwa w postaci utraty zdrowia, życia (i wolności?).

Reklamy

Chodzi o mające się odbyć na wielką skalę szczepienia, niesprawdzonymi, nieprzetestowanymi produktami, których skład jest utajniony, efekty działania nieprzewidywalne, a produkowane przez firmy, którym udowodniono działania kryminalne.

Jest na ten temat wiele informacji o różnym stopniu wiarygodności i sprawdzalności, poczynając od zaniepokojenia będącego wynikiem brakiem dostępu do informacji, do tych przewidujących ludobójstwo na wielką skalę. Przede wszystkim zaś niepokój budzi oparte na faktach uprawdopodobniony plan zarabiania miliardów dolarów kosztem zdrowia i być może życia milionów ludzi.

Poniżej znajdują się wybrane przez mnie źródła, która wydają się byćsprawdzalnymi, lub uprawdopodobnionymi faktami. Jeśli jednak, choć część z tych faktów jest autentyczną prawdą to powinno to budzić zdecydowane zaniepokojenie, choć w moim mniemaniu raczej GROZĘ i (potencjalne) łamanie podstawowych praw obywatelskich, a przede wszystkim ludzkiego prawa do życia i zdrowia.

BARDZO PROSZĘ o zainteresowanie się tym tematem i upowszechnienie informacji o nim w aspektach, których dotychczas nie ma w mediach, a niedoinformowane społeczeństwo jest potencjalnie narażone na niedoinformowanie, manipulacje i ISTOTNE NIEBEZPIECZEŃSTWO.

Trzeba działać TERAZ. Za pół roku, miesiąc, a może za tydzień może być za późno!

Krzysztof Abramek

_________________________________________________

Od redakcji

Poniższy tekst nie ma na celu odwiedzenia czytelników LubieHrubie od jakichkolwiek szczepień ochronnych, lecz zachęcenie do rozważenia tematu i przyjrzenia się mu z innej strony. Publikujemy go w myśl naczelnej zasady portalu, że w demokratycznym państwie każdy ma prawo do wypowiedzi, głoszenia swoich poglądów, o ile oczywiście nie stoją one w niezgodzie z prawem.

Nie ukrywamy, że ciekawi jesteśmy również Waszej opinii na poruszony tu temat.
_________________________________________________

***

Szczepionka na świńską grypę gorsza od choroby

Zdaniem rządowych ekspertów angielskich – szczepionka może prowadzić do uszkodzenia mózgu, zwanego zespołem Guillain-Barre’a. Choroba ta atakuje układ nerwowy organizmu prowadzi do problemów z oddychaniem i całkowitego paraliżu, co najczęściej kończy się zgonem.

„The Daily Mail” pisze o tajemniczym liście, do którego dotarli dziennikarze brytyjskiej gazety. W liście tym eksperci ostrzegają przed szczepionką przeciwko grypie AH1N1. Ich zdaniem – może ona powodować bardzo groźną chorobę układu nerwowego. Kiedy w 1976 roku w USA wybuchła pierwsza epidemia odmiany świńskiej grypy, amerykański rząd opracował szczepionkę, którą zaaplikowano milionom obywateli. Sam prezydent Gerald Ford, w krótkich, propagandowych filmikach skierowanych do Amerykanów, namawiał do skorzystania ze szczepionki. Po olbrzymiej kampanii reklamowej, opartej przede wszystkim na wzbudzaniu lęku przed chorobą, udało się przekonać do szczepionki 46 milionów mieszkańców USA. Zaledwie kilka lat później, blisko cztery tysiące mieszkańców Stanów Zjednoczonych sądziło się na łączną kwotę 3.5 miliarda dolarów – z uwagi na szkody poniesione na zdrowiu w wyniku działania szczepionki. W wyniku powikłań spowodowanych szczepionką zmarło trzysta osób. Na świńską grypę jedna.

Źródło:

www.dailymotion.pl/video/x9mh9f_swine-flu-1976-propaganda_webcam »

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Szczepionka-na-swinska-grype-gorsza-od-choroby,wid,11405467,wiadomosc.html?ticaid=68b70 »

Póki co, już narastają obawy związane z niewystarczającym przetestowaniem szczepionek i braku wiedzy na temat ich oddziaływania na dzieci.

Listy HPA, wysłane do 600 neurologów przytaczają sprawę podobnej szczepionki na grypę stosowanej w USA w 1976, która spowodowała więcej ofiar śmiertelnych niż sama grypa. Podczas 10-tygodniowego okresu szczepień, rozpoznano 500 przypadków GBS. Zaszczepienie się na świńską grypę zwiększa szanse zachorowania na GBS ośmiokrotnie. Pomimo, że szczepionka zostało wycofana gdy dowiedziono tego związku, rząd USA zapłacił miliony w procesach sądowych dotyczących ofiar szczepień.

Eksperci od szczepionek wyrażają zarówno sceptycyzm jak i obawy.

„Nowe szczepionki nigdy nie działają tak jak się tego spodziewasz” – powiedział Dr Tom Jefferson, koordynator działu szczepionek Cochrane Collaboration. „Być może istnieje powiązanie z GBS, który jest czymś czego nie życzyłbym nikomu.”

„Nie wiadomo jak to się skończy, ponieważ jeden z dodatków do szczepionek jest substancją zwaną skwalenem i żadna z prac, które pozyskaliśmy, nie miała na jej temat żadnych badań.”

Źródło: WorldNetDaily

http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=107064 »

Osarżenia kryminalne przeciwko firmom farmaceutycznym, WHO i Obamie

Znana dziennikarka austriacka pisząca na temat zdrowia i medycyny dla popularnych gazet i czasopism w Wlk. Brytanii i Australii założyła sprawy kryminalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), firmie farmaceutycznej Baxter oraz Rządowi USA z Prezydentem Obamą na czele za rzekome świadome przygotowania do szczepień zainfekowanymi szczepionkami
przez sztucznie stworzonego wirusa. Dokumenty dotyczące sprawy liczą ponad 100 stron.

Oskarża ona „pandemiczny biznes świńskiej grypy” o to, że jest oparty na masowym kłamstwie, bo nie ma naturalnego wirusa, który stanowiłby zagrożenia dla ludzi. Prezentuje dowody, iż wirusy świńskiej i ptasiej grypy są faktycznie wytworem inżynierii genetycznej, sponsorowanej przez Światową Organizację Zdrowia, inne agencje rządowe, i nie tylko. Świńska grypa, stwierdza Jane Burgemeister, jest hybrydą składającą się z wirusa
grypy świńskiej, ptasiej i ludzkiej – coś takiego może pochodzić tylko z laboratorium, według wielu ekspertów.

Uważa ona, że szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemię, choć pierwsza będzie li tylko medialna, jak przekonaliśmy się już kilka miesięcy temu. Śmiertelny wirus co niby „sam” wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partię zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Można zauważyć, że jest to zwarty blok państw i mógłby być fałszywie przedstawiony jako ognisko wyjściowe śmiertelnego wirusa w Europie. Eksperci, na których powołuje się Burgermeister, stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy! Tylko przez przypadek pracownik czeskiego laboratorium wstrzyknął materiał zwierzętom, stwierdzajac natychmiastowe ich zgony. Wszczęto alarm, wszyscy pracownicy czeskiego laboratorium trafili na kwarantannę. Pracownicy austriaccy – do szpitala we Wiedniu, po czym japoński
Panasonic zapobiegawczo ewakuował swoich pracowników z Europy. Następnie byla eksplozja paczki z zatrutą szczepionką w pociągu Intercity w Szwajcarii. Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. Okoliczności wybuchu wskazują na spisek. „Szczepionka” wskutek wybuchu rozeszła się przez system klimatyzacji po całym pociągu w formie aerozolu – najbardziej skuteczny sposób skażenia wszystkich pasażerów. Sprawę wyciszono, ofiar nawet nie poddano obserwacji.

www.vibronika.eu/janeburgermeister.pdf »

birdflu666.wordpress.com »

atomicnewsreview.org/2009/08/19/on-the-edge-swine-flu-special-with-jane-burgermeister »

Zabójcza szczepionka?

Nie ma jeszcze szczepionki na świńską grypę. Ale kiedyś już była. W 1976 roku w USA wybuchła epidemia tej odmiany choroby. Rząd opracował szczepionkę, a miliony ludzi ustawiły się w kolejkach, by ją dostać. Epidemia pochłonęła życie ponad trzydziestu osób. Tylko jedną zabiła choroba. Większość najprawdopodobniej umarła od szczepionki.

www.dziennik.pl/swiat/article370437/Szczepionka_na_swinska_grype_zabijala_ludzi.html »

www.cdc.gov/ncidod/EID/vol12no01/05-0965.htm »

www.dailymotion.pl/video/x9mh9f_swine-flu-1976-propaganda_webcam »

Dokument WHO dot. planowania w przypadku pandemii: Section 1.5.1 Kwestie prawne i etyczne:
„Podczas pandemii może być konieczne pominięcie istniejących praw lub praw człowieka w odniesieniu do jednostki. Przykłady: przymuszona kwarantanna (oddalenie prawa do swobodnego poruszania się), wykorzystanie prywatnych budynków na szpitale, nieatestowane stosowanie leków, PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA, czy wdrożenie zmian pracy na zmiany w niezbędnych usługach. Decyzje te wymagają ram prawnych, by zapewnić przejrzyste przeglądy i uzasadnienie środków obecnie rozważanych oraz spójność z międzynarodowym prawem (Miedzynarodowe Prawo Zdrowia).

W praktyce oznacza to zawieszenie konstytucji danego kraju, oddanie rządów zewnętrznym „komisarzom” i możliwość wprowadzenie sił zewnętrznych (w tym wojska, policji i firm prywatnych). Polska podpisała ową konwencję w 2005 r.

Źródło:

www.who.int/csr/resources/publications/influenza/FluCheck6web.pdf »

Nieprawdopodobne … zezwolenie na bezkarność!

Amerykańska Minister Zdrowia Kathleen Sebelius podpisała kilka dni temu niesłychany wprost dokument: dekret uwalniający producentów szczepionek od jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej za skutki stosowania nowej szczepionki przeciwko „świńskiej grypie”.

Amerykańska minister zdrowia, Kathleen Sebelius, zatwierdziła dokument dający Baxterowi i Novartis prawny immunitet, na wypadek powikłań lub zgonów w skutek podania nowych szczepionek na świńską grypę, produkowanych przez te koncerny. Uniemożliwi on osobom poszkodowanym w jakikolwiek sposób podczas szczepień oraz ich rodzinom składanie do sądów wniosków odszkodowawczych. Jeśli więc wstrzykną ci … wodę z bajora i tak nic im nie będzie można zrobić …

Okazało się, że firma Novartis wytworzyła szczepionkę na wirusa świńskiej grypy H1N1 na dwa miesiące przed wybuchem epidemii w Meksyku…

http://www.bioportfolio.co.uk/cgi-bin/dialogserver.exe?CMD=expand.auto&FILE=results&TOPDOC=0&TOPDOC=0&R=3 »

http://www.youtube.com/watch?v=IhXahpeMdUc »

http://waldek1984.wordpress.com/2009/07/20/immunitet-prawny-dla-baxtera-i-novartis/ »

Polski Minister Zdrowia naraża zdrowie Polaków?

Szefowa resortu zdrowia zdradziła, że ministerstwo zamówiło 4 miliony dawek szczepionki przeciw wirusowi świńskiej grypy. Ewa Kopacz przyznała jednak, że nie wiadomo, czy lek zadziała. Mało tego, nikt nie wie, jakie działania uboczne wystąpią u osób, które przyjmą szczepionkę. „Nie znamy jeszcze do końca ani jej skuteczności, ani nie znamy jej działań ubocznych” – powiedziała Ewa Kopacz.

Źródło:

http://www.dziennik.pl »

Czesi mówią NIE niesprawdzonym szczepionkom

Rząd czeski zerwał rozmowy i anulowali kontrakt z firmą Baxter gdyż ten nie dawał gwarancji że szczepionki będą bezpieczne.

Źródło:

http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/pri-pandemii-nebude-mit-cr-vakciny-od-baxtera/391208?id=391210 »

To dopiero szczepienia spowodują pandemię

Wirusy tej grypy wyprodukowano i wypuszczono bowiem z pomocą WHO, i przede wszystkim mamy do czynienia ze wszechogarniającą odpowiedzialnością WHO za pandemię. Ponadto symptomy świńskiej grypy są nie do odróżnienia od zwykłej grypy czy przeziębienia. „Świńska” grypa nie powoduje więcej zgonów niż normalna grypa. Autorka zauważa, iż liczby (zgonów) dotyczące „świńskiej grypy” „nie trzymają się kupy”. Brak jest jasności co do sposobu dokumentowania liczby „śmierci”.

Nie ma możliwości wystąpienia pandemii, dopóki nie zostaną wprowadzone masowe szczepienia pod przykrywką ochrony populacji. Są uzasadnione powody aby wierzyć, że przymusowe szczepionki będą celowo domieszkowane czynnikami chorobotwórczymi zaprojektowanymi tak, aby powodować śmierć.

Źrdło:

http://www.vibronika.eu/janeburgermeister.pdf »

Polacy jak zwykle trzymani są w niewiedzy przez „nasze” media

Szczepionki są wymieszane ze śmiertelnym wirusem, który naukowcy udowodnili, pochodzi nie z przyrody lecz z laboratoriów. Jest kombinacją kilku zwierzęcych wirusów, których normalnie człowiek nie przenosi. Szczepienie zapewnia katastroficzne rozprzestrzenianie się wirusa od człowieka do człowieka. Kombinacje wirusową sformułowano na maksymalną
szkodę. Szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemie, bo pierwsza będzie li tylko medialna, jak przekonaliśmy się parę miesięcy temu.

Śmiertelny wirus co niby „sam” wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partie zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Zwarty blok tych państw mógłby by fałszywie
przedstawiony jako ognisko wyjściowe śmiertelnego wirusa w Europie. Eksperci stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy !

Źródło:

http://astromaria.wordpress.com/page/3/ »

List prof. Marii Doroty Majewskiej z Instytutu Psychiatrii I Nurologii w sprawie szczepionek

Nieco przerażające fakty o polskiej rzeczywistości szczepionek.

http://www.autyzm-szczepienia.eu/uploads/List_do_wakcynologow_poprawiony%5B3%5D%20adobe.pdf »

Otrzymali do wiadomości:
Minister Zdrowia dr Ewa Kopacz
Minister Edukacji – K. Hall
Główny Inspektor Sanitarny – dr med. A. Wojtyła
Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak
Przewodnicząca Rady naukowej IPiN – prof. A. Członkowska
Dyrektor IPiN – Prof. dr hab. D. Ryglewicz
Konsultant Krajowy w Dziedzinie Pediatrii – prof. A. Dobrzańska
Konsultant Krajowy w dziedzinie epidemiologii – prof. Andrzej Zieliński
Konsultant Krajowy w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży – prof.
Irena Namysłowska
Konsultant Wojewódzki w dziedzinie pediatrii – prof. A. Radzikowski
Red. Marek Nowicki – TVN

Zabójcze szczepionki?

Niestety próba kradzieży naszych pieniędzy poprzez przymusowe szczepienia to tylko część problemu. Sprawa jest dużo bardziej poważna. Okazuje się bowiem, iż szczepionki są zabójcze:

„Szczepienia są dużo groźniejsze niż sama świńska grypa. Są receptą na istną katastrofę. Raport autostwa dr. Mae-Wan Ho i prof. Joe Cummins’a został przedstawiony zarówno Sir Liam Donaldson’owi, Naczelnemu Lekarzowi UK jak i Ministerstwu D/S Żywności i Leków USA.”

Źródło: ISIS Report 27/07/09)

http://www.i-sis.org.uk/fastTrackSwineFluVaccineUnderFire.php »

„Używane obecnie szczepionki nie zostały odpowiednio przebadane, zwłaszcza ich długoterminowe skutki uboczne, a wśród nich poważne powikłania, obniżenie odporności układu immunologicznego oraz choroby układu rozrodczego prowadzące nawet do bezpłodności.”

Źródło: Health Freedom Alliance, 17. lipca 2009

http://www.who.int/csr/disease/swineflu/notes/h1n1_safety_vaccines_20090805/en/index.html »

Sześć istotnych powodów unikania szczepionki przeciw grypie

1. Brak jakichkolwiek danych potwierdzających jej działanie. Ta szczepionka jest zdolna do ochrony tylko przed określonymi szczepami grypy. Jeśli ktoś zetknie się ze szczepem, przed którym nie jest chroniony, i tak zachoruje na grypę, co zdarza się dość często.

2. Szczepionki przeciw grypie, tak jak i pozostałe, zawierają rtęć, która jest metalem ciężkim i stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Rtęć zawarta jest w produkowanym na jej bazie konserwancie o nazwie thimerosal.

3. Szczepionki przeciw grypie zawierają antybiotyki, takie jak neomycyna, polimyksyna B i gentamycyna, które są dodawane w celu eliminacji bakterii mogących dostać się do szczepionek. Dane dowodzą, że te antybiotyki zabijają korzystne bakterie, które są konieczne do utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Jak na ironię, te antybiotyki osłabiają także układ odpornościowy i powodują nadmierny rozrost drożdżaków.

4. Szczepionki zawierają jako emulgator Polysorbate 80 (monooleinian polioksyetylenosorbitolu). Jest to toksyczna substancja zdolna do znacznego osłabienia układu odpornościowego i wywołania szoku anafilaktycznego, który może zabić. Jak podaje sekcja 11 karty MSDS. (Materiał Safety Data Sheet – Karta Charakterystyki Niebezpiecznej Substancji) zamieszczonej pod adresem Science lab.com (www.science-lab.com/xMSDS-POLYSORBATE_80-9926645), Polysorbate 80 może wywoływać zaburzenia układu rozrodczego, raka i genetyczne mutacje.

5. Rośnie liczba danych dowodzących, że szczepionki przeciw grypie wywołują chorobę Alzheimera z powodu zwartych w nich aluminium i formaldehydu, które w połączeniu z rtęcią są bardziej toksyczne, niż gdy występują osobno.

6. Przy tak wielkiej liczbie niekorzystnych efektów ubocznych wydaje się oczywiste, że szczepionki przeciw grypie są potencjalnie niebezpieczne, zwłaszcza że ich przyjmowanie nie daje żadnej ochrony.

Źródło:

http://www.naturalnews.com/024624.html »

Świńska grypa to nie problem.

„Świńska grypa nie stanowi problemu – problem stanowi szczepionka, która może doprowadzić do poważnych komplikacji lub śmierci…” – Dr. Mercola – Sierpień 11, 2009 – Jak zapewne zauważyliście, panika otaczająca świńską grypę mającą zaatakować jesienią stale rośnie. Rośnie także liczba potwierdzonych na świecie przypadków zachorowań.

To prawda, że wirus się rozprzestrzenia. Jednak ważniejszy jest fakt, że pojawiające się przypadki świńskiej grypy mają zazwyczaj łagodny przebieg. Przypadki te nie wymagają zazwyczaj interwencji medycznej. Śmiertelność spowodowana przez H1N1 utrzymuje się na ekstremalnie niskim poziomie – 0,5% w skali wszystkich zgłoszonych przypadków.

Źródło:

http://www.mercola.com/ »
(największy na świecie internetowy serwis o zdrowiu)

—-

Dostawcami szczepionek bedą firmy, min. GlaxoSmithKline i Baxter, które – znów ten zbieg okoliczności! – uzyskały licencje na trzy podstawowe szczepionki przeciwko „pandemii” jeszcze zanim pandemia się pojawiła i choć naukowcy i lekarze twierdzą, iż niemożliwe jest
przygotowywanie szczepionek grypowych z wyprzedzeniem. I teraz prawdziwa bomba: firma Baxter już na rok przed pierwszym ujawnionym przypadkiem pojawienia się „świńskiej grypy” zgłosiła wniosek patentowy na szczepionkę przeciwko N1H1 (Baxter Vaccine Patent Application US 2009/0060950 A1).

W takiej sytuacji – czyż nie jest rozsądnym wymaganie, aby na pierwszy ogień w akcji masowych szczepień poszli reprezentanci WHO, SAGE, administracja USA z Obamą na czele, Kongres Stanów Zjednoczonych rząd brytyjski, szefowie firm farmaceutycznych, wynajęte szumowiny dziennikarskie itd?

Źródło:

http://marucha.wordpress.com »

„Rozmawiałem z przedstawicielem hurtowni farmaceutycznej (oczywiście nic nie wie o planach depopulacji) i potwierdził mi, że do Polski sprowadzono już DWA RODZAJE SZCZEPIONEK – problem w tym, że nie mają żadnych atestów… ale zostaną oficjalnie dopuszczone w sprzedaży od 5 WRZEŚNIA”

Źródło:

http://www.youtube.com/watch?v=giqxJOoyg80 »

część 2:http://www.youtube.com/watch?v=g-TGDBvuMmU »

część 3:http://www.youtube.com/watch?v=PPMLIEgMn5I »

Skwalen będzie w szczepionkach choć jest nielegalny

„Skwalen nie jest licencjonowany ani w USA, ani Zjednoczonym Królestwie z powodu obiekcji do szkód, jakie wyrządza. Dlaczego firmy farmaceutyczne np. GSK i Novartis, zgodnie instrukcjami ze Światowej Organizacji Zdrowia, stosują nielegalną substancję w swych szczepionkach na „świńską grypę” dla USA i ZK? Dlaczego te szczepionki, zaklasyfikowane jako broń biologiczna przez amerykańskich i europejskich prawodawców, stosuje sie na ludności cywilnej, w tym na dzieciach i kobietach cieżarnych?”

Źródło:

http://www.guardian.co.uk/ »

—-

Naukowiec Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) prowadzi badania nad zaostrzeniem świńskiej grypy. We francuskim magazynie Lyonmag (16.7.2009), naukowiec Bruno Lina mówi, że kieruje zespołem laboratoryjnym zlokalizowanym w „Domu Rockefellera”
w Lyonie. Zespół szuka genu, który zaostrzyłby świńską grypę: „Próbujemy zrozumieć ewolucję wirusa. Wśród możliwych scenariuszy są te dotyczące czynnika obostrzającego. Prace jakie dziś prowadzimy odnoszą się więc do wirusa H1N1, do którego wprowadzamy gen obostrzający, żeby się przekonać, czy wirus go przyjmie, stając się groźniejszym. Obecnie wirus ma ogromne trudności z nabyciem czynnika obostrzającego.”
Lina jest szefem francuskiego laboratorium podlegającego Światowej Organizacji Zdrowia, z adresem przy Aleji Rockefellera w Lyonie.

Źródło:

http://www.lyonmag.com/article/10958/bruno-lina-la-vaccination-est-le-pilier-de-la-lutte-contre-la-grippe-a »

——-

Der Spiegel: Jak bezpieczna jest szczepionka przeciw świńskiej grypie?

Reporterzy Spiegla przyjrzeli się sprawie. Wnioski nie są tak optymistyczne, jakby sądzić ze sporadycznych doniesień polskiej prasy. Objawy świńskiej grypy mogą zwykle być łagodne, lecz w wyścigu do zapobieżenia pandemii, przedstawiciele służby zdrowia i firmy
farmaceutyczne planują szczepienia milionów Niemców nową, mało wypróbowaną szczepionką.

Zastosowane będą nowe procesy produkcyjne oraz nowe dodatki na wzmocnienie systemu immunologicznego. Poza tym serum w szczepionce przeszło unikalny proces przyśpieszonej atestacji przez European Medicines Agency (EMEA) w Londynie. „Mamy do czynienia z doświadczeniem na wielką skalę, przeprowadzanym na ludności Niemiec”, ostrzega Wolfgang Becker-Brüser, wydawca profesjonalnego magazynu 'Arznei Telegram’.

Źródło:

http://www.spiegel.de/international/germany/0,1518,640853,00.html »

Podstawowe składniki w zasadniczej szczepionce przeciw „pandemii”, zamówionej dla Europy z firmy GlaxoSmithKline’s (GSK) – szczepionka PANDEMRIX. Ten dokument z EMEA dużo, dużo mówi. Szczepionka składa się z:
Substancja aktywna: szczepionka pandemicznej grypy (H5N1) (Split virion, inactivated, adjuvanted) A/VietNam/1194/2004 NIBRG-14.
Oczywiście jest to szczepionka przeciw PTASIEJ GRYPIE, z wyizolowanym antygenem, wirusem wietnamskiej grypy-zabijaki , która wykazała się wysoką zabijalnością w Wietnamie. Wg. Światowej Organizacji Zdrowia, Europie i światu grozi pandemiczna, wcale nie PTASIA GRYPA (H5N1), lecz „nowa” ŚWIŃSKA GRYPA (H1N1). Jak to jest możliwe, żeby tak specyficzna szczepionka przeciw PTASIEJ GRYPIE dała jakąkolwiek ochronę przeciw „nowej” – „pandemicznej” ŚWIŃSKIEJ GRYPIE? Wyglądałoby na to, że firma GSK próbuje pozbyć się zapasów swojej szczepionki przeciw „ptasiej pandemicznej grypie” przez przedstawienie jej jako szczepionki przeciw „pandemii”, pod nazwą „PANDEMRIX”!

http://grypa666.wordpress.com/2009/08/21/527 »

Co właściwie jest w szczepionkach przeciw A H1N1?

Jak udowodniła Jane Burgermeister, firma Baxter uwolniła sztucznie skonstruowanego wirusa (połączenie 3 rodzajów gryp – ptasiej, świńskiej i ludzkiej z elementami tzw „hiszpanki”) zatruwając nim szczepionki i wysyłając je do różnych laboratoriów. W Czechach szczepionki te zabiły laboratoryjne zwierzęta i sprawa się wydała.

Źródło:

http://www.thepetitionsite.com/1/a-universal-declaration-of-resistance-to-mandatory-vaccinations »

Eksperci jak dr Carley mówią, ze spodziewane dwukrotne szczepienia na „świńską grypę” są naprawdę bronią biologiczną, „bronią binarną”. Nie ma żadnego medycznego uzasadnienia, żeby dawać dwa zastrzyki na „świńską grypę”, bo zastrzyk podobno ochronny na zwykłą grypę jest jednokrotny.

http://www.consciousmedianetwork.com/members/lmoret2.htm »

Pielęgniarki nie chcą szczepień

Sondaż przeprowadzony przez magazyn dla pielęgniarek w ZK, „Nursing Times”, stwierdził, że 1/3 pielęgniarek nie da się zaszczepić przeciw „świńskiej grypie”. Następna 1/3 jest niezdecydowana. Pielęgniarki wyraziły zaniepokojenie odnośnie bezpieczeństwa szczepionki. Wiele z nich powiedziało także, że nie uważają ryzyka dla swego zdrowia wskutek szczepionki jako usprawiedliwiającego konieczność zaszczepienia się. Sceptycyzm pielęgniarek mógł spowodować, że Departament Zdrowia ZK zaczął publikować „cotygodniowe uaktualnienia”, wyłącznie przez „Nursing Times” i drugi magazyn dla służby zdrowia, promując „szczepionkę”. „The Telegraph”, częściowo własność rodziny Rockefellerow, którzy również pomagają w finansowaniu Światowej Organizacji Zdrowia, nadmienia o sondażu pozytywnie, raportując w nagłówku, ze 1/3 pielęgniarek zaszczepiłaby się.

http://www.telegraph.co.uk/health/swine-flu/6043612/Only-a-third-of-nurses-willing-to-have-swine-flu-vaccine-poll.html »

Lista wyników badan i opracowań naukowych, wykazujących szkodliwy wpływ
aktualnie stosowanych szczepionek

http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?tytul=Kolejne+informacje+na+temat+szkodliwo%C5%9Bci+szczepie%C5%84&id=1287 »

Przymusowe szczepienia we Francji

Wydano specjalną instrukcję do tego celu. Szczepić będą nie lekarze, lecz wytypowane osoby i będzie sie to odbywać nie w centrach medycznych, lecz w specjalnie stworzonych centrach (obozach?). Rząd francuski kupił juz 94 miliony szczepionek od firm takich jak
Baxter, GSK, Novartis i Sanofi. Zgodnie z regulaminami USA i UE szczepionki firm GSK i Novartis są bronią biologiczną i zawierają niebezpieczny skwalen. Baxter został nakryty na celowym zanieczyszczeniu materiału szczepionek żywym wirusem ptasiej grypy w lutym w celu rozpętania światowej pandemii. Zgodnie z oświadczeniem samego rzecznika Baxtera wirus został dostarczony przez Światową Organizację Zdrowia. Dyrektorzy firm Baxter, Novartis i GSK są na kluczowych pozycjach w radzie doradczej dla WHO, która to w lipcu zaleciła przymusowe masowe szczepienia, które mają przynieść dochód 50 miliardów dolarów dla firm farmaceutycznych

Źródło:

http://www.sante-jeunesse-sports.gouv.fr/IMG/pdf/Circulaire_vaccination_090824.pdf »

USA: kara $1000 dziennie za odmowę szczepienia

Amerykański Senat jednogłośnie zatwierdził ustawę nr. 2028, upoważniającą Gubernatora Stanu i Komisarza ds. Zdrowia, do podjęcia wszelkich „niezbędnych” działań, mających na celu dbałość o tzw. dobro publiczne, w każdej sytuacji „pilnej potrzeby medycznej / zdrowotnej” (medical emergency).

Ustawa upoważnia władze stanowe do używania sil porządkowych (Policji i Wojska) w celu:
* wchodzenia do wszelkich budynków publicznych i firm
* wkraczania bez specjalnego pozwolenia do wszelkich prywatnych
posiadłości i mieszkań
* poddawania każdego kwarantannie (czytaj: izolacji), także w celu
umożliwienia podawania szczepionek (nawet siłą)

Osoby odmawiające szczepienia, kwarantanny, czy też innych zaleceń władz i personelu medycznego, wynikających z tej ustawy, będą karane karą do 1000 dolarów dziennie i 30 dni aresztu.

Źródło:

http://www.mass.gov/legis/bills/senate/186/st02/st02028.htm »

http://www.youtube.com/watch?v=2_oD55WvDmM »

Pandemia grypy w latach 1918-1919 i masowe szczepienia

Mówi się o niej, że w roku 1918 spowodowała śmierć 100 milionów ludzi na całym świecie. Do tej pory nikt nie może wytłumaczyć, dlaczego w pierwszej kolejności chorowali zdrowi młodzi, dorośli ludzie, a nie osłabieni i starsi – tak jak zazwyczaj się myśli. Dużo osób widziało związek pomiędzy masowymi szczepieniami (szczególnie na ospę i tyfus) w tamtych czasach, a występującymi bezpośrednio potem falami chorób. Według świadków wydarzeń chorowali jedynie zaszczepieni.

Źródło:

http://www.impfkritik.de/ »

Totalitarne kroki stawia prawodawstwo UE i Polski

Szczepienia mogą być pierwszą próbą, czy społeczeństwo jest zdolne przeciwstawić się. Niemcy przed II wojną światową nie zdołali, elementy opozycyjne zostały „wyeliminowane” w obozach koncentracyjnych i zwykłych mordach. Mamy dziś do czynienia z podobną „tajną” władzą spod ciemnej gwiazdy, która gardzi życiem ludzkim i naturalnymi prawami człowieka. A jej korzenie są te same co w przypadku nazizmu.

Źródło:

http://grypa666.wordpress.com/2009/08/26/obozy-fema-a-pandemia/ »

11 czerwca 2009, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) Narodów Zjednoczonych zadeklarowała, bez adekwatnego dowodu naukowego, co wywołało sporo krytyki wśród ekspertów, ogólnoświatowy ” Szósty poziom Pandemii”, dostosowując prawo w taki sposób, że pozwala ono na przeniesienie kontroli nad armią, organami egzekucyjnymi oraz służbą zdrowia w ręce Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych.

WHO podjęła jednostronną deklarację o pandemii na poziomie 6 na bazie relatywnie nieszkodliwej grypy H1N1, manipulując danymi i nadużywając w ten sposób klauzuli opracowanej na wypadek śmiercionośnej epidemii, aby mogła zadeklarować 6 poziom pandemii i uzyskać nowe uprawnienia na całym świecie na wypadek sytuacji krytycznej.

Symptomy H1N1 są dosłownie nie do odróżnienia od zwykłej grypy i nigdy do tej pory nie zostały wyizolowane w laboratorium. WHO zmieniła oficjalną definicję pandemii w 2003 roku będąc tym samym winną manipulacji. Według obecnej definicji WHO, deklaracja pandemii może być utrzymywana nieustannie. Właściwie, według ostatniej definicji WHO, każdego roku należałoby ogłaszać 6 poziom pandemii, poczynając od roku 1918.

Źródło:

http://grypa666.wordpress.com/ »

Świat jest dzisiaj jedną globalną wioską, jutro w Polsce może się wydarzyć to samo co w Londynie, Nowym Jorku, czy Atenach …

Rocznie na całym świcie na grypę sezonową umiera od 250 000 – 500 000, a choruje od 10-20% społeczeństwa. Obliczmy szybko 10% z 6 700 000 000 (ilość ludzi na Ziemi), co daje 670 000 000 (sześćset siedemdziesiąt milionów). Zestawiając to z obecnymi danymi dotyczącymi świńskiej grypy, czyli około 1400 zgonów i 170 000 zachorowań (dane WHO z 6.08.2009 http://www.who.int/csr/don/2009_08_12/en/index.html) możemy się jedynie zastanawiać, po co o tym wszystkim tak głośno.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o … ?
Pieniądze, czy nie tylko?

***

Tekst:
Kriss

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009