Zakończenie roku szkolnego w Dwójce

W dniu 26 czerwca 2015 roku o godz. 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie.

Reklamy


Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Wiceburmistrz Hrubieszowa – Pani Marta Majewska, Ks. Prałat Andrzej Puzon, Przedstawiciel Straży Granicznej – Pan Sławomir Gontarz, Pan Jerzy Tudryn – Przewodniczący Rady Rodziców ZSM nr 2 oraz Pan Michał Miścior – Radny Powiatu.

Uroczystość rozpoczęto od wysłuchania hymnu państwowego, po czym Pan Dyrektor – Andrzej Jurczyński wraz ze swoim zastępcą – Panem Arturem Dąbrowskim, powitali zaproszonych gości, którzy następnie zabrali głos.

Reklamy

Po krótkiej części artystycznej rozpoczęła się najprzyjemniejsza część uroczystości, a mianowicie wręczenie nagród najwybitniejszym uczniom, nie tylko w sferze nauki, ale także za solidność i za osiągnięcia sportowe.

Za 100% frekwencję na zajęciach nagrody otrzymali:

Klasa 1A SP Milena zwolak
Klasa 1B SP Mateusz Hawryluk
Klasa 2A SP Maciej Chęciński
Wiktoria Kowalczyk
Klasa 2B SP Maciej Jóźwiak
Adrian Wysocki
Klasa 3A SP Honorata Gieleta
Igor Skrok
Bartosz Strzelecki
Karol Tywoniuk
Oliwia Kowalczyk
Klasa 4B SP Anna Durakiewicz
Wiktoria Gałan
Katarzyna Lebiedowicz
Klasa 5A SP Jakub Kostrubiec
Klaudia Samsonowicz
Wiktor Wasilewski
Klasa 5C SP Aleksandra Orłowska
Klasa 1B Gimnazjum Julia Gębala
Katarzyna Mączka
Dominika Orłowska

Statuetki dla najlepszych uczniów w danej klasie otrzymali:

Klasa Imię i nazwisko Średnia
4A Julia Nawarol 5,46
4B Magda Pirogowicz 5,73
5A Wiktoria Roman 5,18
5B Tomasz Zabłocki 4,91
5C Karolina Fila 5,63
6A Katarzyna Wrona 5,45
6B Kacper Osiński 5,63
1A G Małgorzata Hojda 5,10
1B G Oliwia Kuczyńska 4,85
2A G Tomasz Lebiedowicz 5,13
2B G Aleksandra Ciesielczuk 5,00
3A G Diana Nowosad 5,64
3B G Jakub Djabin 5,57

Tytuł najlepszego absolwenta Szkoły Podstawowej otrzymała Aleksandra Klamer z klasy 6A, zaś najlepszym absolwentem Gimnazjum została Diana Nowosad.

Tytuł najlepszego sportowca Szkoły Podstawowej przypadł Piotrowi Wasylukowi z klasy 6A, natomiast najlepszą sportsmenką została Julia Szelezin z klasy 6B.

W Gimnazjum najlepszym sportowcem okazał się Hubert Kasprzak – 3A, a najlepszą sportsmenką Aleksandra Kupiec z klasy 3B.

Stypendium dla Gimnazjalisty, który uzyskał największy przyrost średniej ocen, ufundowane przez Pana Michała Miściora, przypadło w tym roku uczniowi klasy 3B – Krystianowi Caboniowi.

Uczniowie, którzy w roku szkolnym 2014/2015
otrzymali świadectwo z wyróżnieniem

KLASA 4A

  1. Naworol Julia 5,46
  2. Sawicka Daria 5,18
  3. Wachna Julia 5,18
  4. Adamczuk Dominika 4,82
  5. Żyłowska Weronika 4,82

KLASA 4B

  1. Pirogowicz Magda 5,73
  2. Pudło Norbert 5,55
  3. Durakiewicz Anna 5,36
  4. Jóźwiak Michał 5,36
  5. Lebiedowicz Katarzyna 5,36
  6. Pękowski Piotr 5,27
  7. Wegorek Milena 5,18
  8. Kudaruk Sebastian 5,18
  9. Łuszczuk Piotr 5,09
  10. Kubiak Oliwia 5,00
  11. Mil Weronika 5,00
  12. Ślusarczyk Paweł 5,00
  13. Janiec Julia 4,91
  14. Klamer Mateusz 4,82

KLASA 5A

  1. Roman Wiktoria 5,18
  2. Sokołowski Szymon 5,00
  3. Kuczewska Oliwia 4,91

KLASA 5B

  1. Zabłocki Tomasz 4,91

KLASA 5C

  1. Fila Katarzyna 5,63
  2. Wójtowicz Anna 5,27
  3. Pasieka Emilia 5,18
  4. Szwaczkiewicz Patrycja 5,18
  5. Kicia Dominika 5,10
  6. Sokal Aleksandra 5,10
  7. Pudłowska Maja 5,00
  8. Majdanik Jacek 4,90

KLASA 6A

  1. Wrona Katarzyna 5,45
  2. Kwiatkowska Kaja 5,27
  3. Tudryn Michał 5,27
  4. Majewska Julia 5,09
  5. Zając Szymon 5,00
  6. Wyczawska Beata 4,91
  7. Hawryluk Maja 4,82

KLASA 6B

  1. Osiński Kacper 5,63
  2. Tyszkiewicz Jacek 5,45
  3. Bartuzi Kamil 5,36
  4. Bartuzi Kinga 5,36
  5. Kamień Wiktoria 5,36
  6. Kapusta Barbara 4,90
  7. Karcz Natalia 5,18
  8. Kamień Julia 5,18
  9. Bańka Weronika 5,09
  10. Klamer Aleksandra 5,09
  11. Pazyna Martyna 4,81
  12. Pietryna Oliwia 4,81

KLASA 1A G

  1. Hojda Małgorzata 5,10
  2. Bednarczuk Klaudia 4,80
  3. Mróz Martyna 4,80

KLASA 1B G

  1. Kuczyńska Oliwia 4,85
  2. Gębala Julia 4,77
  3. Orłowska Dominika 4,77
  4. Wójcik Klaudia 4,77

KLASA 2A G

  1. Lebiedowicz Tomasz 5,13
  2. Sawicka Izabela 5,13
  3. Kasprzak Milena 5,07
  4. Bańka Julia 4,87
  5. Zamojtel Bartłomiej 4,80

KLASA 2B G

  1. Ciesielczuk Aleksandra 5,00

KLASA 3A G

  1. Nowosad Diana 5,64

KLASA 3BG

  1. Djabin Jakub 5,57
  2. Gieleta Konrad 5,35
  3. Domanska Aleksandra 5,28
  4. Mroczkowska Dominika 5,15
  5. Radzis Dominika 5,07
  6. Bas Kinga 4,78
  7. Hawryluk Kamila 4,78

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Naszym absolwentom życzymy udanego startu w nowej szkole, zaś wszystkim uczniom życzymy spokojnego pełnego wrażeń wypoczynku wakacyjnego!

 

 

info i fot. ZSM nr 2