Zbiórka na walkę z koronawirusem dla hrubieszowskich służb

W Hrubieszowie zorganizowano zbiórkę pieniędzy na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb z terenu miasta włączonych w walkę z wirusem i dbających o nasze bezpieczeństwo.

Reklamy

 

Stowarzyszenie „JESTEM” im Św. Jana Bosko w Hrubieszowie we współpracy i przy wsparciu miasta Hrubieszowa, w myśl idei „Myśl globalnie, działaj lokalnie” organizuje zbiórkę pieniędzy na zakup środków ochrony indywidualnej dla wszelkich służb z terenu miasta włączonych w walkę z wirusem i dbających o nasze bezpieczeństwo.

Organizatorzy apelują do mieszkańców Hrubieszowa, lokalnych przedsiębiorców i wszystkich, którzy chcą udzielić pomocy – „jeśli kochasz nasze miasto i naszych mieszkańców #ZostańwDomu, ale nie siedź bezczynnie i wesprzyj tych, którzy ratują nasze życie oraz dbają o zdrowie i bezpieczeństwo każdego z nas. WSZYSCY SOLIDARNIE WŁĄCZMY SIĘ DO ZBIÓRKI!”

Reklamy

 

Link do zbiórki >>

 

Każdy, kto chce wesprzeć zbiórkę może także wpłacić pieniądze na utworzone na ten cel subkonto stowarzyszenia „Jestem” im Św. Jana Bosko w Hrubieszowie:

Numer Rachunku Bankowego:

19 1240 2829 1111 0010 5704 0245

 

Jeśli nie możesz pomóc finansowo, wspieraj służby dobrą myślą i udostępniaj informację o zbiórce wśród swoich znajomych. Nikomu nie jest łatwo, ale trzymajmy się razem!

 

 

info: UM Hrubieszów

 


 

Zobacz też: