23 kwietnia 2024

Zderzenie czterech aut – jedna osoba poszkodowana, buraki na drodze… Wypadki w gminie Werbkowice [ZDJĘCIA]

Radio Lublin informuje o wypadku w Hostynnem, w którym udział brały cztery pojazdy, a jedna osoba odniosła obrażenia. Z kolei portal lublin112.pl donosi o rozsypanych burakach na odcinku około 1 km w Werbkowicach.

Radio Lublin poinformowało, że w miejscowości Hostynne doszło do zderzenia czterech pojazdów – dwóch ciężarowych, jednego dostawczego i jednego osobowego. Jedna osoba jest ranna.

– W dniu 6.12.2023 r. o godz. 11:53 nasza jednostka została zadysponowana przez dyżurnego KP PSP Hrubieszów do miejscowości Hostynne, gdzie na DK 74 doszło do kolizji czterech pojazdów, w tym dwóch ciężarowych.

W trakcie zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, udzielono pierwszej pomocy medycznej i przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego – informują druhowie z OSP KSRG Werbkowice.

Na miejscu zdarzenia interweniowały – OSP KSRG Werbkowice, 2 zastępy JRG Hrubieszów, 2 patrole Policji i 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Więcej na portalu radio.lublin.pl:

Wypadek na trasie Zamość – Hrebenne. Jedna osoba ranna →

Czytaj: Dachowanie w Teptiukowie [ZDJĘCIA]

Portal lublin112.pl donosi z kolei, że dzisiaj po godzinie 13.00 służby otrzymały zgłoszenie o rozsypanych burakach na jezdni na drodze krajowej nr 74 w Werbkowicach.

Więcej na portalu lublin112.pl:

Na trasie Zamość – Hrubieszów występują utrudnienia z przejazdem. Na odcinku około 1 kilometra na jezdni znajdują się rozsypane buraki →


Zobacz też:

Hrubieszów: Po służbie zatrzymał pijanego kierowcę, który uderzył w barierkę mostu [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →źródło: radio.lublin.pl, lublin112.pl, fot. OSP KSRG Werbkowice / FB


źródło i fot.