Zespół ShanteL – kolejni muzycy z Hrubieszowa robią karierę w rytmie disco

Prawie 5 milionów odtworzeń teledysku „A ty daj” na YouTube – założony przez hrubieszowskich muzyków zespół ShanteL robi karierę w internecie i dyskotekach.

Reklamy


Shantel to zespół założony w lipcu 2012 r. z inicjatywy lidera i wokalisty grupy hrubieszowianina Konrada Kulczyńskiego. Kilka dni później do składu dołącza pochodzący również z Hrubieszowszczyzny Kamil Flisiak, multi-instrumentalista, nauczyciel fortepianu, klawiszowiec i główny pomysłodawca aranżacji. Zespół poszukując gitarzysty odnajduje Damiana Kasprzyka, który swoim sposobem bycia i talentem muzycznym znajduje swoje miejsce w składzie. Ostatnie wolne miejsce zajął Maciej Stanibuła, perkusista sesyjny z Rachań k.Tomaszowa Lubelskiego.

Pierwszym sukcesem chłopakow jest utwór „A Ty daj”, utrzymany w najnowszych trendach muzyki dyskotekowej. Zespół tworząc w swojej oryginalnej stylistyce zdobywa coraz szerszą grupę fanów, grając koncerty na terenie całej Polski. Pełen pozytywnej energii zespół Shantel dostarcza dużej dawki pozytywnej energii, dobrego humoru, bawiąc tym samym każde imprezowe towarzystwo.

Dodatkowym atutem są żywe instrumenty, które odróżniają Shantel od zwykłych polskich boysbandów. Aktualnie zespół pracuje nad pierwszym albumem, na którym znajdzie się 12 imprezowych utworów. Umieszczą tam również muzyczne niespodzianki. Będzie to połączenie muzyki elektronicznej, ambientów i potężnych rockowych gitar. Nie zabraknie również próbek fortepianu, saksofonu i skrzypiec. Album promuje utwór „A Ty daj”, który można odsłuchać w zakładce MUZYKA. 

Zespół Shantel to grupa przyjaciół, połączonych wspólną pasją. Muzycy zespołu są profesjonalistami w swoim fachu, którzy od lat pracują w jednej z rzeszowskich szkół muzycznych. W każde wykonanie wkładają 200% swojego talentu, doskonale bawiąc się na scenie.

 

 

źródło: shantel.pl

fot. facebook.com/zespolShantel