18 lipca 2024

Zimowa zbiórka żywności dla dzieci

„Mikołaje są wśród nas” przekonują przedstawiciele Stowarzyszenia Edukacyjnego „Razem” w Hrubieszowie. W piątek 9 grudnia i sobotę 10 grudnia zapraszają do udziału w Zimowej Zbiórce Żywności, przeznaczonej dla ubogich dzieci z hrubieszowskich szkół.

Reklamy

– Zbieramy tylko produkty spożywcze. Mogą to być m.in.: konserwy, ryż, cukier, olej, słodycze, mąka czy makaron – przypomina prezes stowarzyszenia Wojciech Antoniuk.

Dary będą przyjmowane między 9.00 a 18.00 w jedenastu punktach miasta. Będą to: Hurtownia Mięs i Wędlin Kazimiery Dubiel przy ul. Listopadowej, sklep „Groszek” przy ul. Polnej, przy wejściu do hipermarketu „Carrefour” przy ul. Kolejowej, w Hurtowni Spożywczej Edmunda Majdera przy ul. Zamojskiej, w sklepie „Lewiatan” przy ul. 3-go mają, w „Stokrotkach” przy Placu Staszica i ul.J. Piłsudskiego, w „Milei” przy ul. Dwernickiego, w „Tesco” przy ul. Dworcowej oraz w „Biedronce” przy ul.Basaja.

Reklamy

Udział w zbiórce już zadeklarowali uczniowie z gimnazjów nr 1, 2 i 3, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 i przedstawiciele Ochotniczego Hufca Pracy.

– Lista wolontariuszy nie jest jednak zamknięta. Osoby, które chciałyby do nas dołączyć prosimy o kontakt z pełnomocnikami akcji w wymienionych placówkach – dodaje prezes Antoniuk.

Reklamy

Szczegółowe informacje w tej sprawie można też uzyskać telefonicznie pod numerem: 663 779 543.

***

Źródło: www.ias24.eu