21 lipca 2024

Zostań darczyńcą! Wybierz rodzinę!

Ruszyła SZLACHETNA PACZKA. Od soboty 22 listopada 2014r. otwarta jest internetową baz, w której znajduje się 70 rodziny z Rejonu Hrubieszowa i Okolic. Możesz wybrać jedną z nich i przygotować konkretną pomoc, sam lub przy wsparciu rodziny, kolegów. Możesz zostać bohaterem i zmieniać świat na lepsze.

Reklamy

Na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona została baza z informacjami o rodzinach w potrzebie. Przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę.

JAK TO ZROBIĆ? 

Reklamy
  • Wejdź na stronę  http://www.szlachetnapaczka.pl i kliknij w link – WYBIERAM RODZINĘ.

  • Następnie: WYBIERZ WOJEWÓDZTWO – Lubelskie – z listy lub na mapie.

  • Kolejny krok to : WYBIERZ MAGAZYN –Hrubieszów – ul. Zamojska 18a . Do magazynu przypisana jest lista rodzin z Rejonu Hrubieszowa i okolic.

  • Po kliknięciu na  MAGAZYN wyświetlą się informacje, jak do niego dojechać, w jakich dniach i godzinach będzie otwarty. Na dole strony zaznacz przycisk DALEJ.

  • Następie WYBIERAM RODZINĘ wówczas nastąpi PRZEDSTAWIENIE RODZINY Z WYBRANEGO MAGAZYNU.Możesz wyszukać rodzinę według kryteriów pomagania: chore/niepełnosprawne dziecko, choroba/ niepełnosprawność w rodzinie, rodzina wielodzietna, starość i samotność, nieszczęście, samotny rodzic i inne.

  • Przed dokonaniem wyboru dokładnie zapoznaj się z opisem i listą potrzeb konkretnej rodziny. Aby to zrobić przejdź do kolejnego kroku. ZOBACZ PEŁNY PROFILRODZINY, nie jest to jednoznaczne z ostatecznym wyborem rodziny. Za pomocą przycisku WRÓĆ możesz cofnąć się do poprzedniego kroku, aby zobaczyć inne rodziny.

  • Ostateczną decyzję o wyborze rodziny podejmiesz podając swoje dane do kontaktu z wolontariuszem następnie zaznacz WYBIERAM RODZINĘ, dla której przygotujesz pomoc.

„Jeden za wszystkich wszyscy za jednego”… Wybierz rodzinę! Zrób Paczkę!Zostań darczyńcą! Zaproś do jej przygotowania rodzinę, znajomych, krewnych, kolegów z pracy, szkoły, podwórka, klubu. Bo DOBRO realizuje się przez ręce konkretnych ludzi – super bohaterów, którzy nie boją się zaangażować osobiście w przygotowanie paczki, a przez to los drugiego człowieka może się odmienić.

Beata Tomaszczuk
Lider Szlachetnej Paczki

Reklamy

Rejonu Hrubieszów i Okolice