Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki w rejonie Hrubieszów Południe. Połącz biednych i bogatych!

Zostały ostatnie 3 dni rekrutacji! Uważaj, bo ktoś sprzątnie Ci ostatnią szansę na zostanie czyimś Bohaterem! Dołącz do Drużyny SuperW HRUBIESZÓW POŁUDNIE i leć walczyć z biedą!

Reklamy


Na czym polega zadanie, przed jakim stają wolontariusze Szlachetnej Paczki? Mają oni spotykać się z rodzinami w trudnej sytuacji materialnej i włączać do projektu te, dla których pomoc może być impulsem do zmiany. Ponadto współpracują z darczyńcami przygotowującymi paczki i z innymi wolontariuszami w rejonie.

Ponadto udział w Szlachetnej Paczce daje radość z niesienia pomocy oraz rozwój komunikacji, organizacji własnego czasu czy też szansę sprawdzenia się w działaniu. Wolontariusze uczestniczą też w szkoleniach rozwijających, poznają inspirujące osoby.

Zgłaszać się można na internetowej stronie Szlachetnej Paczki.

Tylko w 2014 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła do 19 580 rodzin w potrzebie – osób starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnych rodziców i rodzin wielodzietnych. Co roku od 2001 roku Szlachetna Paczka w przemyślany sposób jednoczy potrzebujących, wolontariuszy, darczyńców przygotowujących pomoc materialną i dobroczyńców finansujących organizację projektu.

Zostań wolontariuszem Paczki. Połącz biednych i bogatych!

 

Lider rejonu Hrubieszów Południe
Małgorzata Cios