ZS nr 1: Nauczyciele znaczą wiele

Dzień Edukacji Narodowej to nasze polskie święto nauczycieli i pracowników oświaty, upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej – 14 października 1773 roku.

Reklamy

 

Był on także obchodzony w naszej szkole, tj. Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie. Z okazji tego święta 13 października br. uczniowie zaprezentowali część artystyczną, zabarwioną humorem, która z przymrużeniem oka przedstawiała szkolną rzeczywistość. Występ uświetniły utalentowane wokalnie uczennice, które wykonały kilka piosenek tematycznie związanych ze świętem pedagogów.

Montaż słowno – muzyczny, muzykę, nagłośnienie i dekorację przygotowali uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

Dyrektor szkoły – p. Andrzej Szkudziński, przewodniczący zarządu Rady Rodziców – p. Mirosław Daniluk oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Ewelina Ciucka złożyli życzenia obecnym na uroczystości pracownikom szkoły. Nauczyciele szczególnie zaangażowani w pracę dydaktyczno – wychowawczą oraz pracownicy zasłużeni w pracy na rzecz szkoły otrzymali  nagrody, które wręczył im dyrektor.

 

db

fot. ZS nr 1