ZUS czynny w sobotę

15 czerwca sale obsługi klientów we wszystkich jednostkach ZUS będą otwarte i dostępne dla klientów. Osoby, których tydzień wypełnia praca i obowiązki, będą mogły załatwić swoje sprawy w sobotę, bez niepotrzebnego pośpiechu.

Reklamy

Nasi specjaliści będą  dostępni dla klientów Zakładu w godzinach 8.00-15.00. W tym dniu zapewniona będzie również telefoniczna obsługa klientów poprzez Centrum Obsługi Telefonicznej (COT).

Ten dzień warto również wykorzystać na przykład na założenie i potwierdzenie profilu na Platformie Usług Elektronicznych (pue.zus.pl). Zakładając profil na pue.zus.pl będziemy mogli załatwić większość „zusowskich” spraw przez Internet, bez wychodzenia z domu. Tą jedną wizytą zredukujemy więc konieczność wielu przyszłych osobistych odwiedzin placówek ZUS.

Zapraszamy więc w najbliższą sobotę do Oddziału ZUS w Biłgoraju, Inspektoratów w Chełmie, Hrubieszowie, Zamościu i Tomaszowie Lubelskim oraz Biur Terenowych ZUS w Janowie Lubelskim, Krasnymstwie i Włodawie.

Konsultanci Centrum Obsługi Telefonicznej dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 18.00. Poza tymi godzinami, a także w weekendy, do dyspozycji klientów ZUS pozostaje Automatyczny System Informacyjny COT.

801 400 987* –  przeznaczony do obsługi połączeń z krajowych telefonów stacjonarnych

22 560 16 00* –   przeznaczony do obsługi połączeń z telefonów komórkowych oraz stacjonarnych     krajowych i zagranicznych.

* opłata za połączenie zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora 

 

 

 

Magdalena Plizga

Rzecznik Prasowy

Oddziału ZUS w Biłgoraju