22 czerwca 2024

Zwykły Bohater

Bank BPH wspólnie z telewizją TVN oraz portalem Onet.pl organizuje akcję „Zwykły Bohater”, polegającą na poszukiwaniu i nagradzaniu zwykłych ludzi, którzy w codziennym życiu zachowali się uczciwie, wykazali się odwagą oraz spontaniczną chęcią niesienia pomocy innym, bądź byli po prostu fair w stosunku do innych.

Reklamy

Celem akcji „Zwykły Bohater”, która rozpocznie się 29 września, jest poszukiwanie, promowanie i nagradzanie ludzi, którzy zachowali się uczciwie, spontanicznie pomogli innym, wykazali się postawą fair play, zaskakując tym swoje otoczenie.

– Program „Zwykły Bohater” propaguje wartości, które są ważne dla naszego banku i którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy, przede wszystkim zasadę fair play. Chcemy być postrzegani jako bank numer 1 pod względem fair play i zaufania przez klientów, pracowników, interesariuszy i społeczności. Zaangażowaliśmy się w tę akcję, bo naszym celem jest pokazanie, że można i warto być uczciwym, być po prostu fair – powiedział Richard Gaskin, p.o. prezesa zarządu Banku BPH.

Reklamy

Dla każdego z trzech zwycięzców konkursu czeka nagroda w wysokości 200 000 zł.

Reklamy

Szczegóły na stronie:
www.zwyklybohater.pl »