LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Oni też grają - młodzieżowe ligi organizowana przez ZOZPN

Dodał: MAK

Data dodania: 2020-01-23

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej systematycznie organizuje rozgrywki ligowe i turnieje dla grup młodzieżowych.

Reklama

 

W nich dla wielu zaczyna się droga do występów w pierwszym zespole swojego klubu. Cześć z nich występuje w kadrach wojewódzkich, a nawet Polski, zasilają inne kluby, spędzając wiele lat życia na piłkarskich boiskach.

Kilka drużyn rywalizuje w ligach organizowanych przez LOZPN. Poniżej prezentuję tabele rund jesiennych 2019 roku w różnych kategoriach wiekowych, w tym z drużynami z powiatu hrubieszowskiego.


Okręgowa Liga Junior Starszy grupa 1:

1. Roztocze Szczebrzeszyn (25 punkty - 52:18 stosunek bramek),

2. Błękitni Obsza (18 - 32:22),

3. Tanew Majdan Stary (15 - 27:37),

4. Olimpiakos Tarnogród (13 - 32:30),

5. Victoria Łukowa (10 - 31:41),

6. Orion Dereźnia (7 – 20:46)


Okręgowa Liga Junior Starszy grupa 2:

1. Kryształ Werbkowice (23 - 33:17),

2. Olimpia Miączyn (22 - 41:13),

3. Huczwa Tyszowce (19 - 38:23),

4. Omega Stary Zamość (13     - 23:23),

5. Szyszła Tarnoszyn (9 - 24:46),

6. Ostoja Skierbieszów (1 - 14:51)


Okręgowa Liga Junior Młodszy grupa 1:

1. Olender Sól (19 - 38:10),

2. Roztocze Szczebrzeszyn (16 - 40:15),

3. Włókniarz Frampol (8 - 14:34),

4. Metalowiec Goraj (6 - 14:29),

5. Cosmos Józefów (4 - 10:28)


Okręgowa Liga Junior Młodszy grupa 2:

1. Granica Lubycza Królewska (18 - 28:7),

2. Korona Łaszczów (18 - 39:9),

3. Szumy Susiec (13 - 27:22),

4. Pogoń 96 Łaszczówka (13 - 32:32),

5. Kryształ Werbkowice (7 - 27:47),

6. Igros Krasnobród (6 - 25:26),

7. DKS Gaudium Zamość (4 - 23:28,

8. Sparta Wożuczyn (0 - 3:33)


Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych gr. I :

1. Grom Różaniec (18 - 45:23),

2. Relax Księżpol (16 - 44:18),

3. Victoria Łukowa (13 - 26:23),

4. Orion Dereźnia (9 - 21:30),

5. Sokół Zwierzyniec (3 - 11:53)


Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych gr. 2:

1. AMSPN Hetman Zamość (15 - 34:11),

2. Roztocze Szczebrzeszyn (15 - 49:13),

3. Olimpia Miączyn (12 - 20:19),

4. Omega Stary Zamość (10 - 43:12),

5. Huczwa Tyszowce (7 - 15:21),

6. Szumy Susiec (3 - 11:52),

7. Igros Krasnobród (0 - 6:50)


Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych:

1. Granica Lubycza Królewska (18 - 38:3),

2. Gryf Gmina Zamość (15 - 36:21),

3. Orzeł Tereszpol (10 - 20:11),

4. Orkan Bełżec (10 - 17:22),

5. Metalowiec Goraj (4 - 11:18),

6. Piast Babice (4 - 13:39),

7. Aleksandria Aleksandrów (0 - 9:30)


Okręgowa Liga Młodzików Starszych gr. I:

1.MSPN Roztocze Szczebrzeszyn (24 - 34:8),

2. Sokół Zwierzyniec (21 - 48:20),

3. Tarpan Korchów (19 - 57:24),

4. Olender Sól (13 - 23:8),

5. Włókniarz Frampol (11 - 26:38),  

6. APN Biłgorajczyki (10 - 24:44),

7.Cosmos Józefów (9 - 20:23),

8. Błękitni Obsza (9 - 23:22),

9. Olimpiakos Tarnogród (5 - 12:32),

10.Tur Turobin (3 - 9:57)


Okręgowa Liga Młodzików Starszych gr. II:

1. Kryształ Werbkowice (20 - 28:6),

2. GLKR-S Olimp Mircze (19 - 41:14),

3. DKS Gaudium Zamość (16 - 44:12),

4. Szumy Susiec (13 - 27:8),

5. Zryw Ulhówek (12 - 33:24),

6. Igros Krasnobród (12 - 30:18),

7. Delta Nielisz (7 - 24:44),

8. Huragan Hrubieszów (0 - 4:54),

9. Ostoja Skierbieszów (0 - 5:56)


Okręgowa Liga Młodzików Młodszych Gr. I:

1. AMSPN Hetman Zamość (24 - 49:5),

2. OSiR Biłgoraj (18 - 33:7),

3. Relax Księżpol (7 - 18:40),

4. Omega Stary Zamość (6 - 9:32),

5. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn (4 - 5:30),


Okręgowa Liga Młodzików Młodszych gr. II:  

1. Granica Lubycza Królewska (18 - 58:4),

2. Tomasovia Tomaszów Lubelski (13 - 43:11),

3. Korona Łaszczów (13 - 39:23),

4. Sparta Łabunie (7 - 26:32),

5. Huczwa Tyszowce (6 - 10:36),

6. Orkan Bełżec (4 - 10:44),

7. Graf Chodywańce (0 - 6:42)


Orliki Młodsze 2010 gr. I: 

1. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn,

2. UKS FOOTBALL ACADEMY Biłgoraj,

3. Olimpiakos Tarnogród,

4. Gryf Gmina Zamość,

5. BKS Biłgoraj,

6. Grom Różaniec,

7. Tur Turobin


Orliki Młodsze 2010 gr. II: 

1. Kryształ Werbkowice,

2. Unia Hrubieszów,

3. Andoria Mircze,

4. Potok Sitno        


Orliki Młodsze 2010 gr. III:  

1. Tomasovia Tomaszów Lubelski,

2. AMSPN Hetman Zamość,

3. Ruch Machnów Nowy.

4. Perła Telatyn.


W turniejach rywalizują jeszcze Żaki Starsze (rocznik 2011) – 2 grupy oraz jedna grupa Żaki Młodsze (rocznik 2012)



Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Foto – facebook.com / Adrian Brzozowski (trener)


Podziel się:
« wstecz