Piłkarska Gminna Liga Halowa w Białopolu

W Białopolu trwa Gminna Liga Halowa w piłce nożnej. Najwięcej punktów do tej pory zgromadziły drużyny Agro-Ters Białopole i Raiders Hrubieszów. Liderem klasyfikacji strzelców jest Paweł Mazur z drużyny Buśno, który strzelił do tej pory 22 gole.

Reklamy


Gminna Liga Halowa w Białopolu


IX kolejka:

Reszta Świata – OSK XXL 1:2

Gole:

Reszta Świata: Fronc 1

XXL: Lachowski J.1, Krakiewicz M. 1


Raiders Hrubieszów – Agro-Ters Białopole 5:4

Gole:

Raiders Hrubieszów: Jasina 2, Oleszczuk A. 2, Chabros 1

Agro-Ters Białopole: Leśnicki 3, Soroka T. 1


Dubienka – Młode Wilki 6:8

Gole:

Dubienka: Jarosz 3, Zelent 1, Buczek 1, Martyniak K. 1

Młode Wilki: Zdybel A. 5, Kołodziejczyk 3


Pazie na Gazie – Buśno 3:9

Gole:

Pazie na Gazie: Cor K. 2, Ostrowski 1

Buśno: Mazur 5, Łukaszewski J. 3, Domińczuk P. 1


Tabela

(kolejno: liczba porządkowa, nazwa drużyny, mecze, punkty, bilans bramkowy)

1. Agro-Ters Białopole 9 24 56-27

2. Raiders Hrubieszów 9 24 46-27

3. Buśno 9 15 42-26

4. Młode Wilki 9 14 37-43

5. Reszta Świata 9 13 32-27

6. Pazie na Gazie 9 6 14-48

7. OSK XXL 8 5 16-33

8. Dubienka 9 4 29-37


IX kolejka:

10 stycznia (piątek) 2020 r.

Zestaw par:

17.30 – Buśno – Młode Wilki

18.00 – Raiders Hrubieszów – OSK XXL

18.30 – Dubienka – Reszta Świata

19.00 – Pazie na Gazie – Agro-Ters Białopole


Strzelcy:

1. Mazur – 22

2. Leśnicki – 18

3. Fronc – 16

3. Jasina – 16

4. Zdybel A. – 16

5. Soroka M. – 13

6. Soroka T. – 10

6. Jarosz – 10

7. Kucy – 9

7. Łukaszewski K. – 9

8. Florek A. – 6

8. Lachowski K. – 6

9. Sarzyński Sz. – 5

9. Steciuk – 5

9. Ostrowski – 5

9. Kozłowski – 5

9. Zelent – 5

9. Oleszczuk A. – 5

10. Krasnowski – 4

10. Martyniak K. – 4

10. Rakowiecki – 4

10. Kołodziejczyk – 4

10. Buczek – 4

11. Kaczoruk – 3

11. Fedec – 3

11. Pilipiec – 3

11. Sroka – 3

11. Kowalczuk Kr. – 3

11. Kowalczuk Prz. – 3

11. Barnaś – 3

11. Bureć W. – 3

11. Cor K. – 3

11. Lackowski – 3

11. Fronc Kamil – 3

11. Sidorczuk D. – 3

11. Krakiewicz M. – 3

12. Jarmoluk – 2

12. Kasztelan – 2

12. Domińczuk B. – 2

12. Domińczuk P. – 2

12. Piłat Kamil – 2

12. Kudrel – 2

12. Urbański D. – 2

12. Chabros – 2

13. Kucharski K. – 1

13. Dorman D. – 1

13. Lachowski W. – 1

13. Piłat Karol – 1

13. Sarzyński K. – 1

13. Hrycuniak – 1

13. Romanowski – 1

13. Domińczuk S. – 1

13. Bureć P. – 1

13. Krakiewicz A. – 1

13. Piekaruk G. – 1

13. Wagner A. – 1

13. Piekaruk K. – 1

13. Barszcz – 1

13. Kusy – 1

13. Wasyniuk – 1

 

Źródło: fb Unia Białopole

Wyszukał – mak, logo – organizator